jpeg

Pre laikov možno novinka, pre odborníkov dávno známy fakt. Aj Microsoft Office sa rozdelil na dva „pod-produkty,“ a síce klasický Office alebo Office 365. Rozdiely sú jasné a zjavné. Kým pri klasickom Office si kupujete jednorazovú licenciu na používanie produktov ako Word, PowerPoint, Excel a podobne. Ak je však vaša verzia zastaraná, nie je možné ju inovovať, treba si opäť kúpiť kompletný balík. Práve otázku vylepšovaní a inovácií rieši modernejší Office 365. Prinášame tri dôvody, prečo sa doň oplatí investovať.

  1. Flexibilita

Výhodou Microsoft Office 365 je predovšetkým flexibilita a možnosť zdieľať tento balíček až so šiestimi ďalšími ľuďmi. Túto verziu Office si môžete predplatiť mesačne alebo ročne. V praxi to znamená, že ak z akéhokoľvek dôvodu nebudete tieto programy tri mesiace potrebovať, stačí si zrušiť predplatné a neskôr si ho obnoviť. Možnosť zdieľať prístup k Office je výborným riešením či už pre rodiny, ale samozrejme aj pre firmy či školy. Užívateľ si môže zvoliť konkrétny plán, ktorý najlepšie pasuje osobnému používaniu, škole či firme.

  1. Neustály prísun inovácií

Ďalším výrazným benefitom Microsoft 365 oproti „klasike“ je neustály prísun inovácií. Vďaka aktívnemu predplatnému si Office sám sťahuje najnovšie aktualizácie. Znamená to, že budete môcť využívať vždy tie najnovšie nástroje, ktoré kancelárske produkty od Microsoft ponúkajú. Odpadajú starosti s nakupovaním nových verzií.

  1. Dodatočné služby a finančná úspora

Verzia Microsoft Office 365 ponúka užívateľom aj „extra“ služby ako cloud a podobne. Zaujímavá môže byť aj finančná úspora. Áno, treba si pravidelne platiť predplatné na rozdiel od jednorazovej investície do klasického Office. Na druhej strane, a to je zaujímavé najmä pre firmy, odpadajú extra náklady spojené s pravidelnou výmenou verzie Office za novšiu. V prípade verzie 365 si totiž systém stiahne najnovšie aktualizácie, čo môže najmä v prípade veľkých spoločností predstavovať zaujímavú finančnú úsporu.

Zdroj obrázka:
Roman Samborskyi / Shutterstock.com

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here