Huawei Mate 20 Pro
Huawei Mate 20 Pro

Bratislava, 18. decembra 2018 – Huawei Mate 20 Pro sa bezprostredne po svojom predstavení zaradil medzi najpokrokovejšie a najvybavenejšie smartfóny súčasnosti. Aktuálna vlajková loď čínskeho výrobcu však nie je len pracovný a multimediálny nástroj. Vybrali sme štyri dôvody, pre ktoré si Mate 20 Pro získa aj srdcia nadšencov mobilných hier.

Nekompromisný procesor

Huawei Mate 20 Pro_black

Kirin 980 je najvýkonnejší čipset, aký Huawei kedy vyrobil a nie je veľkým prekvapením, že ho výrobca nadelil práve modelu, ktorý tvorí vrchol jeho ponuky. Pomocou jedinečnej trojvrstvovej 7 nm architektúry dosiahne procesor vynikajúci výkon, ktorému nerobia problém ani najnáročnejšie mobilné hry. Zásadný podiel na tom majú aj dve samostatné jadrá NPU, určené na prácu s pokročilou umelou inteligenciou.

Nesklame ani poriadnou porciou pamäte RAM, ktorá dosahuje hodnotu 6 GB. Dostatok priestoru pre dáta a aplikácie zaistí interná pamäť s kapacitou 128 GB, rozšíriteľná o pamäťové karty formátu nano Memory.

Inteligentné vyváženie výkonu a spotreby

Infografika_HuaweiVynovená funkcia Game Suite, známa už z predošlých smartfónov značky, sa stará o vhodné vyváženie herného výkonu a spotreby energie. Kým úsporný režim redukuje herný výkon, aby šetril batériu, prepnutie do herného módu dokáže výkon, naopak, zvýšiť a zabezpečiť tak bezproblémové hranie aj tých najnáročnejších mobilných titulov.

Skvelá ergonómia a top displej

Najnovší model z dielne spoločnosti Huawei je radosť držať v ruke. Prístroj je symetrický a zaoblený na všetkých stranách. Predná strana telefónu je tvorená takmer po celej ploche veľkým, 6,39-palcovým displejom s mimoriadne jemným rozlíšením. Navyše je displej po bokoch jemne zaoblený, čo podčiarkuje prémiový dojem zo zariadenia a vďaka nemu telefón lepšie padne do ruky. Smartfón sa môže pochváliť aj odolnosťou voči vode a nadmernému prachu IP68, ktorá zaručí jeho ochranu v akýchkoľvek podmienkach.

Poriadna výdrž a ultrarýchle nabíjanie

Vlajková loď Huawei sa pýši veľkou batériou s kapacitou 4200 mAh, ktorá udrží prístroj v plnej prevádzke viac než jeden deň. Navyše ho bude možné dobiť aj bezdrôtovo. Keďže čas sa dá stráviť aj užitočnejšie, ako pripojením k nabíjačke, Mate 20 Pro prichádza so skutočne revolučným rýchlonabíjaním. V prípade, že bude smartfón dobíjaný káblom a dodávanou Super Charge nabíjačkou s výkonom 40W, nabije sa z 0 % na približne 70 % kapacity už za pol hodinu.

Tlačová správa

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here