predator e-Sports Sim Racing Team
  • Romainom Grosjeanom novo vytvorený R8G e-Sports Sim Racing Team je rozhodnutý stať sa hlavnou silou v online závodoch
  • Aby bola víťazná, budú všetky profesionálne sim racingové sedadlá vybavené najnovšími počítačmi, monitormi a príslušenstvom Predator
  • Partnerstvo sa silne zameria na tvorbu exkluzívneho obsahu a neopakovateľné živé zážitky, aby sa zapojila nová komunita fanúšikov.

Spoločnosť Acer oznamuje partnerstvo s tímom R8G e-Sports Sim Racing Team, ktorý nedávno založil šofér Formule 1 Romain Grosjean.

predator

V rámci dohody bude spoločnosť Acer oficiálnym partnerom so svojou prémiovou hernou značkou Predator. Sim racingové sedadlá tímu R8G e-Sports Sim Racing Team budú využívať výkonné stolové počítače Predator Orion 5000, bleskovo rýchle herné monitory a ďalšie príslušenstvo Predator. Hardware Predator je vďaka svojim pokročilým funkciám, kam patrí napríklad technológia chladenia, so svojím výkonom a rýchlosťou na samotnom vrchole a je ideálne navrhnutý, aby šoférom tímu R8G poskytoval špičkovú výhodu na dosiahnutie víťazstva. Na oplátku spoločnosť Acer získa exkluzívny prístup k obsahu, šoférom, živým zážitkom tímu R8G e-Sports Sim Racing Team a propagáciou na rade tímových áut. Romain Grosjean zahajuje svoj prvý sim závod v BMW SIM 120 Cup v nedeľu 10. mája 2020.

„Založenie môjho vlastného sim racingového tímu je okamihom, na ktorý som hrdý, pretože som nadšenec motošportu, inovácií i prijímania nových výziev,“ povedal Romain Grosjean. „Hlavným cieľom tímu R8G Sim Racing Team je vytrénovať šoférov, ktorí majú potenciál závodiť v skutočnom svete, čo je vzrušujúca vyhliadka. Sme hrdí na to, že máme najlepšiu hernú výbavu so železom Predator na palube. Náš tím sa v sim racingu stane najlepším z najlepších – prekonávame priepasť medzi virtuálnym a skutočným závodným svetom.“

S explóziou e-Sports scény, a predovšetkým v sim racingu sa očakáva, že sa sim racingových akcií v tomto roku zúčastní publikum 850 miliónov ľudí. Tím R8G e-Sports Sim Racing Team bude súťažiť  v prestížnych sim racingových akciách, ako je 24 Hours of Le Mans.

e-Sports Sim Racing Team

„Rozhodli sme sa vstúpiť na sim racing scénu, čo nám umožňuje spojiť sa s novým publikom nielen z virtuálneho, ale tiež zo skutočného závodného sveta,“ povedal Hajo Blingen, viceprezident pre marketing, spoločnosť Acer Europe. „Virtuálne závodenie prinesie veľmi emotívne zážitky s našou značkou a podporí nás pri komunikácii fascinácia hernými technológiami novej cieľovej skupiny stále rastúcich fanúšikov eSportov. Sme nadšení, že môžeme podporiť Romaina Grosjeana pri budovaní špičkového sim racing tímu.“

Nedávno inovovaný Acer Predator Orion 5000 je výkonným stolovým počítačom, ktorý vynáša herný výkon do nových výšin. Je vybavený procesorom Intel Core i9-9900K s čipsetom Z390, grafikami NVIDIA GeForce RTX 2080, 2,5Gb/s ethernetom Dragon a all-in-one procesorovým vodným chladením na dosiahnutie maximálneho výkonu i počas intenzívnych herných sedení.

Pozrite sa, o čom je tím R8G na najnovšom videu tu.

Tlačová správa

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here