Acer_Xsplit_Gamecaster

XSplit – Nevyhnutná súčasť každého hráča

Acer PredatorSense

Xsplit Gamecaster je prehľadná aplikácia obsahujúca niekoľko online YouTube tutoriálov pre tých z vás, ktorí o nej ešte nepočuli. Vďaka týmto tutoriálom sa naučíte aplikáciu perfektne ovládať. Xsplit je celosvetovo používaný live streamovací a nahrávací softvér, ktorý sme poriadne odskúšali. Streamovanie, Twitch, YouTube či Mixer nikdy nebolo jednoduchšie. Xsplit obsahuje okrem konventora videí na webovú kvalitu aj ľahko ovládateľný video editor pre ultra rýchlu produkciu videí. Vyberte si najlepšie „highlity“ a zdieľajte ich medzi priateľmi. Videá môžete 4K 60fps kvalite nielen nahrávať, ale aj editovať či priamo streamovať. XSplit je jedna z „must have“ aplikácií a my ju rozhodne odporúčame.

Acer PredatorSense

Acer Care Center

Táto appka prehľadne usporiada a zobrazí info o vašom zariadení a jeho častiach, ako je batéria, SSD disk a podobne. V časti „ladenie“ môžete priradiť každej aplikácii vo vašom notebooku rozdielnu prioritu a samozrejme tak znížiť, prípadne zvýšiť dobu spúšťania. Váš disk odporúčame pravidelne kontrolovať a zbavovať ho starých, prípadne nepotrebných súborov. Vďaka Acer Care Center budete mať pod dohľadom nielen svoj HDD a SSD disk, ale aj kvalitu a aktuálny stav batérie. Acer Predator je stavaný pre najnovšie herné tituly a znesie naozaj veľa, avšak v záujme dlhodobého používania by ste si mali túto aplikáciu raz za čas určite otvoriť.

Acer PredatorSense

Killer Control Center

Všetko, čo sa týka Wi-Fi, signálu a kvality pripojenia na jednom mieste. Pomocou Killer Control centra uvidíte, koľko ktorá aplikácia sťahuje či odosiela a taktiež im nastaviť rýchlostné limity. Limitovanie nepotrebných aplikácií vám zabezpečí dostatok prenosovej rýchlosti pre hru alebo appku, ktorú potrebujete využiť najviac.

Acer PredatorSense

Acer Collection (useless app)

Aj keď to spoločnosť Acer myslela určite v dobrom, appka Acer Collection je úplne zbytočná. Aplikácia len sprostredkúva hry a iný softvér, ktorý nájdete aj na obyčajnom Microsoft Store. Ak vás to však zaujalo, pokojne ju vyskúšajte.

Acer PredatorSense

Waves MaxxAudio – Najlepšie na koniec

Ako veľkí milovníci hudby sme si nechali túto chuťovku až na záver. Aplikácia je prepracovaná a umožňuje vám vyťažiť z beztak už kvalitných reproduktorov notebooku maximum. Po kliknutí na kolónku MaxxAudio sa vám zobrazí ako prehľadný, tak účinný ekvalizér a niekoľko možností pre dokonalé prispôsobenie zvuku.

Techvia.sk