Acer Chromebase CA24I2
Acer Chromebase CA24I2

– Vďaka kompletnej ponuke s technológiami na podnikovej úrovni je zaistená efektivita a pridaná hodnota dnes i v ďalších rokoch.
– Acer Chrome Enterprise zariadenia poskytujú užívateľom pracujúcim v cloude rýchly a bezpečný prístup k dátam.

Acer Chromebook-13 CB713
Acer Chromebook-13 CB713

Praha, Česká republika 27. novembra 2019 – Šesť nových zariadení Acer Chrome Enterprise bolo vyvinutých špeciálne tak, aby vyhovovali potrebám podnikov. Zákazníkom budú k dispozícii už od tohto mesiaca.

Vďaka rýchlemu spusteniu systému Chrome, tichým automatickým aktualizáciám, viacvrstvovému zabezpečeniu a AI vylepšením budú môcť užívatelia pracovať rýchlejšie a šikovnejšie.

Tieto Chrome Enterprise zariadenia, ktoré boli navrhnuté na prácu v cloude, kombinujú výhody Chrome zariadení pre koncových užívateľov s podnikovými možnosťami systému Chrome OS a pomáhajú IT oddeleniam zvyšovať výkon ich cloudových pracovných síl pre bezpečnú a efektívnu prácu odkiaľkoľvek na svete.

Aktuálne k dispozícii pre podnikanie:

  • Acer Chromebook Enterprise 13 – kombinuje 3:2 QHD displej s kompletne hliníkovým telom.
  • Acer Chromebook Enterprise Spin 13 – 3:2 displej s rozlíšením QHD, v konvertibilnej podobe s integrovaným perom pre maximálny užívateľský komfort.
  • Acer Chromebook Enterprise 714 – poskytuje špičkovú výdrž batérie až 12 produktívnych hodín v celokovovom tele s úzkymi rámčekmi okolo displeja a voliteľnou čítačkou odtlačkov prstov.
  • Acer Chromebook Enterprise 715 – prvý so samostatným numerickým blokom pre aplikácie pracujúce s veľkým množstvom čísel, čo cloudovým pracovníkom poskytuje efektívny spôsob zadávania dát.
  • Acer Chromebox Enterprise CXI3 – prehrávač multimédií špeciálne navrhnutý pre grafiku s vysokým rozlíšením.
  • Acer Chromebase Enterprise 24I2 – zariadenie typu all-in-one, ktoré je ideálne pre použitie ako videokonferenčný systém a samoobslužný nástroj umiestnený v radách v obchodoch, v kioskoch obchodoch, hotelových lobby, supermarketoch a v ďalších podnikoch so scenármi zameranými na zákazníkov.

Pokročilé zabezpečenie

Chrome Enterprise poskytuje natívne cloudové zabezpečenie pre všetky druhy podnikov. Zamestnanci a podniky vyžívajúce Chrome zariadenia sú v prípade, že dôjde k strate alebo krádeži hardvéru, plne chránení. Zariadenia je možné ľahko deaktivovať a zabrániť tak potenciálnym záškodníkom v prístupe k firemným dátam. Je možné tiež nastaviť ako tzv. pominuteľné, takže dáta užívateľa budú zo zariadenia na konci relácie odstránené.

Acer Chromebook 714 CB714
Acer Chromebook 714 CB714

Zjednodušená orchestrácia pracovných postupov

Chrome Enterprise poskytuje IT prístup k zásadám a správe všetkých zariadení vo firme, a to všetko vďaka ľahko ovládateľnej cloudovej administrátorskej konzole Google alebo UEM (Unified End Management) riešení tretích strán.

Acer Chromebook Spin 13 CP713
Acer Chromebook Spin 13 CP713

Flexibilný prístup

Zariadenia Chromebook Enterprise poskytujú flexibilný prístup k podnikovým dátam bez ohľadu na spôsob použitia. Zaistite integráciu s poskytovateľmi služieb Active Directory a SAML SSO alebo využívajte možnosti zdieľaných zariadení s riadenými reláciami hosťov alebo režimom kiosku.

Acer Chromebox CXI3
Acer Chromebox CXI3

Nepretržitá podpora

Správcovia majú so systémom Chrome OS prístup k pomoci s riešením problémov. Vďaka podpore nepretržitej IT správy môžu administrátori v prípade akýchkoľvek problémov zavolať spoločnosti Google, a to bez ďalších nákladov.

Tlačová správa

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here