MateBook D15

Bratislava, 17. augusta 2021 – Kolotoč povinností pre školopovinných sa po roku čoskoro roztočí opäť. V dobe poznačenej dištančným vzdelávaním sa v ňom len ťažko zaobídu bez techniky, ktorá uľahčí ako školské úlohy, tak aj voľnočasové aktivity. Huawei prináša špeciálnu ponuku produktov (nielen) pre študentov, teraz s výraznými zľavami.

Bez notebooku ani krok

MateBook D15

Bez notebooku sa už dnes nezaobíde snáď žiadny tínedžer. Takéto zariadenie by malo byť nielen dostatočne výkonné, ale aj cenovo dostupné. Oba predpoklady spĺňa MateBook D 15 je jeden z najľahších 15-palcových notebookov vo svojej kategórii. Jeho displej s tenkými rámčekmi je ideálny ako na školské povinnosti, tak aj napríklad na sledovanie filmov.

Notebooky od Huawei sa tiež môžu pochváliť funkciou rýchleho nabíjania, dobre známou už z Huawei smartfónov: pomocou pribaleného adaptéra doplní necelých 50 % kapacity už za pol hodiny. Skvelou vychytávkou je senzor odtlačku prsta, zabudovaný v zapínacom tlačidle. Umožňuje jediným stlačením notebook nielen zapnúť, ale aj odomknúť a prihlásiť sa do svojho používateľského konta.

Huawei MateBook D15 je teraz k dispozícii v akcii za 669 eur. Ponuka notebookov Huawei je však dostatočne bohatá na to, aby si z nej vybral každý. Teraz navyše môžete využiť špeciálnu zľavu aj na ďalšie vybrané modely. MateBook 14 s dotykovým displejom je teraz v predaji u operátora Telekom za 999 eur. Pre najnáročnejších je tu nekompromisný MateBook X Pro, ktorý k dotykovému displeju pridáva aj bezkonkurenčný výkon, teraz za 1559 eur (pôvodná cena 1999 eur).

Ideálny parťák (nielen) na prestávky

MatePad T10s

Študenti, ktorí chcú byť pripravení zachytiť kreatívne nápady kdekoľvek, si vyberú z ponuky tabletov. Najnovšie prírastky od Huawei splnia vaše očakávania. Displej modelov MatePad T10 a T10 s zaberá až 80 percent celej prednej strany tela tabletu. Získate tak opäť viac priestoru pre sledovanie obľúbených filmov alebo čítanie elektronických kníh pri zachovaní rovnakých rozmerov. S hmotnosťou iba 450 gramov je tablet dostatočne ľahký, aby sa s ním pohodlne pracovalo aj v prípade držania v jednej ruke.

Tablet ponúka aj zábavné a zároveň vzdelávacie nástroje pre deti a funkcie rodičovskej kontroly. Vylepšený režim ochrany zraku chráni oči detí pred modrým svetlom. Keď je tablet vo vodorovnej polohe, zobrazí upozornenie na nastavenie uhla tak, aby sa zabránilo poškodzovaniu zraku.

Huawei MediaPad T10 v aktuálnej zľave kúpite od 135 eur, model T10s od 155  eur.

Pohodlné počúvanie hudby či podcastov

FreeBuds 3 & Watch GT

Pohodlné počúvanie hudby je neodmysliteľnou súčasťou života mladých ľudí. Audio príslušenstvo môže uľahčiť aj štúdium – stačí si napríklad prepojiť smartfón so slúchadlami a využiť ho na počúvanie audio kníh či podcastov. Novinka od Huawei, bezdrôtové slúchadlá Huawei FreeBuds 4 tento účel splnia perfektne: môžu sa pochváliť kvalitným zvukom a dlhou výdržou batérie. Ich veľkým lákadlom je funkcia adaptívneho potlačenia okolitého hluku (ANC), ktorá sa prispôsobuje ušiam nositeľa.

Navyše ponúkajú intuitívne pripojenie k smartfónom Huawei prostredníctvom aplikácie AI Life, no spárujete ich aj s akýmkoľvek smartfónom, tabletom alebo notebookom. Slúchadlá zoženiete v špeciálnej akcii za 110 eur (pôvodná cena 135 eur). Zľava platí aj na ďalšie modely slúchadiel: FreeBuds 4i od 65,90 eur, FreeBuds Pro za 129 eur a FreeBuds 3 môžu byť vaše už za 79 eur.

Sledovanie zdravia a športy, na aké si len spomeniete

HUAWEI WATCH 3 Series

Ak máte doma športového nadšenca v školopovinnom veku, zaiste ocení trendy smart hodinky. Novinka Huawei Watch 3 Pro sa okrem štýlového dizajnu a operačného systému HarmonyOS môže pochváliť až trojtýždňovou výdržou batérie na jedno nabitie v režime dlhej výdrže.

Kto chce lepší spánok pre lepšie výsledky v škole, ocení sledovanie životných funkcií. Na základe získaných dát dokáže navrhnúť možnosti pre zlepšenie kvality spánku. Nechýbajú tréningové programy pre 100 športov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Vychytávkou je aj monitorovanie stresu. Taktiež počas jednej minúty hodinky umožňujú kedykoľvek otestovať hladinu SpO2, čo ocenia najmä aktívni športovci.

Smart hodinky Watch 3 Pro kúpite teraz v akcii za 389 eur (pôvodná cena 429 eur), no zľava platí aj na ďalšie modely od Huawei. Konkrétne Watch GT 2 Pro (v akcii od 209 eur), Watch GT 2 (teraz od 129 eur) či fit náramok Huawei Band 6 (od 59 eur).

Pre perfektné fotky

P40 lite

Od smartfónu pre študentov očakávame, že bude spĺňať niekoľko podmienok – cenovou dostupnosťou počnúc a praktickými a inovatívnymi funkciami končiac. Presne taká je novinka P40 lite od Huawei, ktorá k vyššie spomínaným vlastnostiam pridáva ešte jeden bonus: perfektné fotky vďaka fotoaparátu, ktorý je špičkou vo svojej kategórii.

Nechýba veľké pamäťové úložisko (128 GB), ľahko rozšíriteľné o pamäťové karty, rýchle nabíjanie či štýlový dizajn v niekoľkých farbách. O obľúbené appky sa postará Huawei AppGallery, tretí najväčší obchod s aplikáciami na svete. Huawei P40 lite na Slovensku kúpite teraz v špeciálnej zľave za 189 eur. Študenta však poteší aj tohtoročný model P smart 2021, ktorý môže byť váš za 155 eur.

Špeciálne akciové ceny platia u vybraných maloobchodných predajcov do 30. septembra 2021 alebo do vypredania zásob.

ZDIEĽAŤ