toner do tlačiarne

Tlačiarne od spoločnosti Canon patria medzi tie najkvalitnejšie a najprémiovejšie tlačiarne, ktoré si môžete do svojej kancelárie či domácnosti zakúpiť. Aj pri produktoch od tejto značky sa však nevyhnete pravidelnej výmene toneru.

Spoločnosť Canon sa preslávila na trhu technológií nielen svojimi skvelými fotoaparátmi, ale je taktiež lídrom vo vývoji a predaji klasických atramentových či laserových tlačiarní.

Je však pravdou, že aj Canon podobne ako ostatné značky, čoraz viac uprednostňujú výrobu moderných laserových tlačiarní vďaka ich nesporným výhodam ako:

  • rýchlosť tlače,
  • prevádzkové náklady,
  • kvalita tlače,
  • dlhšia udržateľnosť.

Aby vám však tlačiareň Canon slúžila dlhodobo a spoľahlivo, aj pri nej je dôležitá pravidelná výmena laserového toneru, ktorý predstavuje náplň do tlačiarne.

Ako vybrať nový toner?

Pokiaľ vám váš prvý toner, ktorý ste dostali hneď pri kúpe tlačiarne Canon došiel, je čas na kúpu nového.

Ešte pred samotnou kúpou je ale dôležité si uvedomiť, že toner musí byť kompatibilný s modelom vašej tlačiarne.

Z tohto dôvodu vám na tlačiarne Canon odporúčame kupovať len tonery Canon.

Aj tie sa však ďalej rozvetvujú na niekoľko druhov podľa samotných modelov tlačiarní.

Kde kúpiť tonery Canon?

Pri kúpe tonerov Canon máte dnes na výber z dvoch možností. Buď si zakúpite originálne tonery od samotného výrobcu tlačiarne, alebo siahnete po takzvaných kompatibilných toneroch.

My vám jednoznačne odporúčame staviť na spomínané kompatibilné tonery, ktoré sa v zásade od tých originálnych nelíšia v takmer ničom, no dokážete ich kúpiť za mimoriadne priaznivú cenu.

Tieto kompatibilné tonery vám zaručia primeranú kvalitu tlače a v konečnom dôsledku by sme ich mohli charakterizovať ako spoľahlivé a lacné tonery, ktoré vám na bežnú kancelársku prácu určite vystačia.

Kompatibilné tonery najčastejšie kúpite v špecializovaných obchodoch na tento druh tovaru.

Zdroj obrázku: Vadim Zakharishchev / Shutterstock.com

ZDIEĽAŤ