Aplikácia mBank bola do AppGallery uvedená relatívne nedávno, ale už teraz prináša pre svojich spotrebiteľov upgradované funkcionality s mapovými podkladmi.

Od štvrtka, 15. apríla je v obchode AppGallery k dispozícii na stiahnutie verzia 3.43.0. Tá je doplnená o mapy, ktoré sú prispôsobené pre smartfóny s ekosystémom HMS (Huawei Mobile Services – mobilné služby Huawei). Mapové podklady využíva napríklad na zobrazenie polohy používateľa, najbližších bankomatov či pobočiek. Po tejto aktualizácii je aplikácia – s výnimkou bezkontaktných platieb – totožná s verziami dostupnými na iných mobilných platformách.

“Mobilnú aplikáciu mBank neustále vylepšujeme na všetkých platformách a obchod AppGallery od Huawei nie je výnimkou. Do aplikácie v AppGallery sme po novom zapracovali mapové podklady, s ktorými môžu naši klienti a súčasne majitelia nových smartfónov Huawei vyhľadať najbližšiu pobočku či bankomat v priebehu pár sekúnd,” povedal Lukáš Kiac, vedúci rozvoja mobilného a internetového bankovníctva mBank.

aplikácia mBank

Od svojho uvedenia v obchode AppGallery zaznamenala aplikácia mBank takmer 22-tisíc stiahnutí. Slovenský tím Huawei v spolupráci s vydavateľmi aplikácií existujúce tituly ďalej rozvíja a neustále pracuje na rozširovaní zoznamu lokálnych appiek.

ZDIEĽAŤ