Novinka do rodiny obľúbených smartfónov ASUS ZenFone zaujme veľkou 4100 mAh batériou.

KĽÚČOVÉ BODY

  • ASUS ZenFone 3 Max ponúka štýlový dizajn a veľkú batériu
  • K dispozícii je v zlatej a striebornej farbe
  • Telefón má 5,2-palcový HD IPS displej, poháňa ho procesor MediaTek

Bratislava, 29. november 2016 – Spoločnosť ASUS uviedla do predaja nový smartfón ASUS ZenFone 3 Max. Novinka v portfóliu smartfónov ZenFone 3 ponúka 5,2-palcový HD IPS displej, procesor MediaTek a najmä veľkú 4100 mAh batériu, ktorá vydrží pracovať celý deň a hrať sa celú noc. ZenFone 3 Max vďaka nej dokáže fungovať v pohotovostnom režime až mesiac.

Štýlový a s obrovskou výdržou

ZenFone 3 Max kombinuje estetický vzhľad s výbornou kvalitou spracovania pre dosiahnutie výnimočného používateľského komfortu. 5,2-palcový HD displej s IPS panelom disponuje jasom 400 cd/m2, 2,25 mm tenkým rámikom a 75% pomerom prednej plochy k telu. Dotyková obrazovka takmer splýva s mierne zakriveným zadným krytom.

Hlavným lákadlom telefónu je skvelá 4100 mAh batéria. Tá ponúka výdrž až 30 dní pohotovostného režimu, 20 hodín telefonovania v 3G sieti, 18 hodín surfovania cez Wi-Fi alebo 87 hodín počúvania hudby. Vďaka režimu Super Saving je možné využiť každý zvyšný miliampér na maximum. Pri aktivácii tohto režimu dokáže ZenFone 3 Max fungovať ďalších 36 hodín v pohotovostnom režime, a to v prípade, že ostáva už len 10 % batérie. ZenFone 3 Max je zároveň možné použiť aj ako dobíjací zdroj pre ostatné elektronické zariadenia. Stačí ich pripojiť k ZenFone 3 Max a môžete nabíjať.

Fotenie s nulovým omeškaním, zabezpečenie odtlačkom prstov

13-megapixelový fotoaparát s technológiou PixelMaster zachytáva fotografie s vysokým rozlíšením a nulovým omeškaním. Špičkový režim HDR umožňuje fotografovať aj pri rozdielnom osvetlení fotografovaného predmetu. Štvornásobne rozširuje dynamický rozsah a zvyšuje tak jas až o 400 %. Režim Low Light zaisťuje ostrejšie a jasnejšie fotografie aj za zhoršených svetelných podmienok a predná 5-megapixelová kamera zabezpečí ostré autoportréty a čisté video hovory.

Na zadnej strane smartfónu nechýba čítačka odtlačkov prstov, ktorá je umiestnená priamo v dosahu ukazováku. ZenFone 3 Max je vďaka nej možné ľahko odomknúť len za 0,2 sekundy. Zároveň funguje ako druhá spúšť fotoaparátu, pomocou ktorej je možné aktivovať predný fotoaparát a zhotoviť snímku.

Cena a dostupnosť

ZenFone 3 Max je od dnešného dňa dostupný v ľadovo-striebornej a titánovo-sivej farbe za cenu 199 EUR. Čoskoro bude dostupný aj v pieskovo-zlatej verzii.

Tlačová správa