ExpertBook B3

Nekompromisný záväzok prinášať inovácie a dokonalý dizajn priniesol úspech v podobe 39 ocenení

KĽÚČOVÉ BODY

  • Rekordný úspech: Zisk 39 prestížnych ocenení 2022 Red Dot Design Awards v kategórii Produktový dizajn predstavuje nový rekord spoločnosti ASUS
  • Rozsiahle uznanie: Ocenené boli notebooky, počítače, monitory, príslušenstvo, základné dosky a herné produkty
  • Silná konkurencia: Produkty uspeli v konkurencii 7 900 prihlášok zo 60 krajín

Bratislava jún 2022 — ASUS získal 39 prestížnych ocenení 2022 Red Dot Design Awards. Tento úspech je dôkazom výnimočného produktového dizajnu a zároveň predstavuje nový rekord v počte získaných cien v rámci jedného ročníka Red Dot Award.

ROG Flow Z13

„Sme poctení, že sme opäť získali ocenenia Red Dot, a som hrdý na celý tím, ktorý sa dennodenne snaží posunúť inovácie a dizajn značky ASUS na ďalšiu úroveň,“ povedal ASUS Chief Design Officer Mitch Yang. „Každým rokom staviame na úspechoch našej metodológie Design Thinking, ktorá kladie do popredia používateľov a pomáha nám neustále skúmať ich potreby a prinášať neuveriteľné zážitky a inteligentný, radostný život pre každého.“

„Naša medzinárodná porota tento rok hodnotila značné množstvo produktov od rekordného počtu prihlásených spoločností a dizajnérskych štúdií. Fakt, že ste uspeli v takto silnej konkurencii, je dôkazom výnimočnej kvality vašich produktov,“ povedal zakladateľ a CEO organizácie Red Dot profesor Dr. Peter Zec.

Vivobook 13 OLED

Red Dot Award je jedna z najväčších dizajnérskych súťaží na svete s viac ako 18-tisíc prihlásenými účastníkmi v troch kategóriách: Red Dot Award: Produktový dizajn, Red Dot Award: Dizajn značiek & komunikácie a Red Dot Award: Dizajn konceptov. Renomovaná medzinárodná porota zložená z odborníkov z rôznych oblastí už viac ako 60 rokov každoročne vyberá najlepšie návrhy a posudzuje ich na základe kritérií, ako je úroveň inovácie, funkčnosť a životnosť.

ROG Strix 17

ZDIEĽAŤ