MiVue 886
Disponuje i 1.7x väčším senzorom i nočným natáčaním ULTRA

Inovatívne funkcie dopĺňa Timelapse, rýchlejší WIFI prenos cez 5 GHz, a nechýba ani 60-snímkové natáčanie i v rozlíšení 2K, funkcie Nájdi moje auto alebo reálne upozornenie na merané úseky (nielen radary).

Mio, popredný svetový výrobca bezpečnostných kamier do vozidiel a cyklonavigácií, uvádza na trh autokameru s reálnym 4K rozlíšením Mio MiVue 886 WiFi GPS. Medzi ďalšími rozlíšeniami tak nájdete 2K so 60 snímkami za sekundu, prípadne Full HD so 120 fps. Samozrejmosťou je rada inovatívnych funkcií, ako je Nájdi moje auto (BlueTooth), Kniha jázd alebo reálne upozorňovanie pred i v priebehu celého meraného úseku (rozšírená funkcia radarov). Rýchlejší prenos záznamov do telefónu tak zaistí i druhá WiFi frekvencia s 5 GHz.

mio

4K rozlíšenie a 1.7x väčší optický senzor

Kamera MiVue 886 využíva veľký snímač 1/1.8, ktorý vytvára jasnejší, čistejší a farebne sýtejší obraz, najmä za zlých svetelných podmienok. Špičkové riešenie pre záznam videa v rozlíšení 4K (2160p) ponúka extrémne čisté videozáznamy počas jazdy. Pre jazdu v noci podporuje MiVue 886 tiež vysoké dynamické rozlíšenie 2K s HDR (1440p s 30fps, HDR), ktoré si poradí so širokým rozsahom svetelných podmienok, aby boli viditeľné objekty vo svetlých i tmavých oblastiach.

Aby kamera MiVue 886 splnila požiadavky užívateľov, ponúka na zaznamenanie cesty niekoľko možností rozlíšení vrátane 4K s 30 fps (2160p@30fps), 2K s 60 fps (1440p@60 fps) a Full HD s 120 fps (1080p@120fps), teda režim spomaleného pohybu. Na zachytenie všetkých detailov pri jazde vo dne alebo v noci, po diaľniciach alebo vidieckych cestách, si môžu užívatelia vybrať ktorékoľvek z vyššie uvedených rozlíšení.

Rýchlejšia WiFi s 5 GHz a pripojenie k viacerým službám vďaka BT

MiVue 886 je prvá autokamera Mio integrovaná s vysokorýchlostnou technológiou Wi-Fi 5, ktorá umožňuje rýchlejšie pripojenie zariadenia k inteligentným telefónom. V prostredí Wi-Fi môžu užívatelia aktualizovať najnovší firmware a údaje o rýchlostných kamerách prostredníctvom služieb OTA (Over-the-Air).

Vstavaná technológia Bluetooth ponúka senzačnú doplnkovú službu „Find My Parked Car“, teda Nájdi moje auto, ktorá ukladá GPS súradnice zaparkovaného vozidla, a následné navigovanie strelkou v aplikácii MiVue Pro vďaka BlueTooth pripojeniu ku kamere. Okrem toho si užívateľ môže do aplikácie MiVue Pro stiahnuť i „Záznam o prejdených kilometroch“ šoféra, teda funkciu odpovedajúcu Knihe jázd.

MiVue 886

Funkcia Upozornenie na priemernú rýchlosť ponúka inteligentné varovanie s predstihom

Merané rýchlostné úseky (nielen teda radary) – to je nová funkcia, ktorú po prvýkrát spoločnosť Mio uviedla s autokamerou MiVue 818 a ktorej venovala značné úsilie, aby z nej vyťažila všetky výhody a zvýšila užívateľský komfort. Rovnako ako ostatné prémiové produkty Mio v oblasti palubných kamier, je i kamera MiVue 886 vybavená exkluzívnymi funkciami Average Speedcam Alerts (výstraha pred meraním priemernej rýchlosti, najmä teda v meraných rýchlostných úsekoch) a našimi patentovanými funkciami Smart Alert (inteligentná výstraha). Pred priblížením k miestu merania rýchlosti zariadenie zobrazí vzdialenosť a čas (v sekundách) do koncovej rýchlostnej kamery a tiež poskytne informácie o rýchlostnom limite a priemernej rýchlosti v danom intervale.

Optimalizované načítanie systému zvyšuje výkon pri čítaní/zápise a súbory sa ukladajú každú sekundu.

V porovnaní s bežnými autokamerami, ktoré ukladajú súbory v minútových intervaloch, umožňuje najnovší systém predformátovanie microSD karty na rýchlejší výkon pri čítaní/zápise záznamu. Externé microSD karty sú podporované až do veľkosti 256 GB, čo umožňuje v podmienkach ultra vysokého rozlíšenia 4K viac než 800 minút nepretržitého bežného záznamu. To znamená, že kamera MiVue 886 dokáže nielen uložiť každú sekundu cesty a poskytnúť tak kompletný videozáznam, ale tiež umožňuje väčšie úložisko na uloženie cesty užívateľa. Kedykoľvek dôjde k neočakávanému vypnutiu či nehode, súbor sa počas spustenia automaticky opraví.

Parkovací režim s pasívnym napájaním

Vďaka vstavanému akumulátoru sa po vypnutí motora automaticky aktivuje režim parkovania s pasívnym napájaním. Podľa stavu jeho nabitia je možné tak ochrániť vozidlo v pasívnom režime až na 48 hodín. Kamera MiVue 886 začne uchovávať videozáznamy, hneď ako je detegovaná akákoľvek nehoda alebo vibrácia, a môže vydržať dlhšiu dobu vďaka internej batérii*.

V aktívnom režime s pripojeným Mio MiVue SmartBoxom je možná navyše i ochrana pomocou senzoru pohybu okolo vozidla, a to až na 24 hodín.

* Pri použití parkovacieho režimu sa rozlíšenie automaticky nastaví na FHD 1080@30P, aby sa maximalizovalo využitie pamäťovej karty.

ZDIEĽAŤ