Autokamera TrueCam H25 GPS 4K

Cesty sa nie zriedka stávajú dejiskom zaujímavých a často aj dramatických udalostí. Ich zachytenie poskytuje unikátne zábery slúžiace najčastejšie k rozsúdeniu sporov pri autonehodách či ako svedectvo dopravných priestupkov. Čím kvalitnejší záber je, tým lepšie, a preto sa vyplatí zaobstarať si spoľahlivého pomocníka, ktorý vás podrží za každých okolností a svetelných podmienok.

Autokamera TrueCam H25 GPS 4K

Autokamera TrueCam H25 GPS 4K s funkciou ParkShield® a ultravysokým 4K rozlíšením poskytuje najlepšiu kvalitu videa, akú je možné v tomto type kamier nájsť. Zábery z dennej aj nočnej jazdy sú neprekonateľné a zaznamenajú aj tie najmenšie detaily, ako napríklad ŠPZ, dopravné značky či tváre. Ak si budete užívať napríklad jazdu po pretekárskom okruhu, video bude stále v top kvalite a dokonale plynulé vďaka 55 snímkam pri 2.5K. Špeciálna technológia TrueVision® prináša tie najlepšie výsledné zábery pri natáčaní v noci a za zhoršených svetelných podmienok. Automatický jas, WDR, super kvalitné 7G šošovky so svetelnosťou 1.8F a podsvietený CMOS senzor posúvajú možnosti TrueCam H25 ďalej než v prípade akejkoľvek inej autokamery. Zhotovené záznamy si naviac pohodlne stiahnete do počítača vďaka špeciálnej aplikácii, v ktorých vidíte aj všetky informácie o jazde vrátane trasy, rýchlosti a G-senzoru. Výkonná 5 GHz Wi-fi, ktorá je 5x rýchlejšia než bežná, si s prenosom poradí rýchlosťou blesku.

Autokamera TrueCam H25 GPS 4K

Poteší pravidelne aktualizovanou databázou viac než 40 tisíc miest, kde na šoférov po celej Európe číhajú radary. Funkcia ParkShield®, k jej aktivácii dochádza ihneď po zaparkovaní, zaisťuje, že aj menší otras či pohyb spustí nahrávanie. Batéria autokamery je v bezpečí vďaka superkondenzátoru. Ten vydrží takmer neobmedzený čas. Veľkú výdrž má rovnako pamäťová karta s kapacitou 256 GB. Vojde sa na ňu až 40 hodín záznamu, staršie sa automaticky mažú, preto ak čokoľvek chcete uchovať, nezabudnite aplikáciu zálohovať.

zadná kamera TrueCam

Súčasťou balenia je adaptér do autozapaľovača s extra USB portom a podporou Fast Charge, ktorá umožňuje rýchlejšie dobitie napríklad telefónu. Vďaka zabudovanej GPS sa osvedčuje aj ako tachometer, pýši sa funkciou časozberu a úsporným kodekom H 265.

TrueCam H25 GPS 4K je dostupná za odporúčanú cenu 249,99 EUR.

ZDIEĽAŤ