Bratislavský autosalón otvoril svoje brány pre návštevníkov v termíne 19. – 24.04.2016 v priestoroch výstaviska Incheba expo Bratislava už v poradí 26. ročníka medzinárodného salónu automobilov AUTOSALÓN.

Výstava sa nesie v téme inovácií, technických noviniek a ekológie. Už po niekoľko rokov čoraz viac automobiliek vystavuje a predstavuje hybridné vozidlá. A nie je ich málo ani tento rok. Je sa na čo pozerať. Okrem týchto technických skvostov výrobcovia priniesli množstvo vozidiel pre voľný čas a to v podobe kabriolet, 4×4 alebo vo verziách VAN v podobe 9 miest na sedenie. Komu by sa málil VAN v prevedení príležitostného kempovania, má možnosť nazrieť do útrob vozidiel prerobených do maximálneho pohodlia pre oddych a dovolenku na štyroch kolesách v samostatnej výstavnej časti exponátov karavany.

Po mnohých rokoch sa opäť medzi vystavovateľov vrátila značka FORD a to v plnej sile. Vystavuje všetko čo má k dispozícii pre zákazníka na Slovensku. Na autosalóne na vás čakajú ešte tieto značky:  Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Cadillac, Citroёn, Corvette, Dacia, DS, Ferrari, Fiat, Fiat Professional, Ford, Honda, Hyundai, Iveco, Jaguar, Jeep, Kaipan, Kia, Lamborghini, Lada, Land Rover, Mahindra, Mazda, Mercedes-Benz, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Piaggio, Range Rover, Renault,  Rolls Royce, Smart, Suzuki, Škoda, Tesla, VW, Volvo.

Tento ročník má čo ukázať, je čo vidieť, treba len prísť do Incheba expo Bratislava.

 

text Martin Morávek