Bratislavský autosalón otvoril svoje brány pre návštevníkov v termíne 19. – 24.04.2016 v priestoroch výstaviska Incheba expo Bratislava už v poradí 26. ročníka medzinárodného salónu automobilov AUTOSALÓN.

Výstava sa nesie v téme inovácií, technických noviniek a ekológie. Už po niekoľko rokov čoraz viac automobiliek vystavuje a predstavuje hybridné vozidlá. A nie je ich málo ani tento rok. Je sa na čo pozerať. Okrem týchto technických skvostov výrobcovia priniesli množstvo vozidiel pre voľný čas a to v podobe kabriolet, 4×4 alebo vo verziách VAN v podobe 9 miest na sedenie. Komu by sa málil VAN v prevedení príležitostného kempovania, má možnosť nazrieť do útrob vozidiel prerobených do maximálneho pohodlia pre oddych a dovolenku na štyroch kolesách v samostatnej výstavnej časti exponátov karavany.

Po mnohých rokoch sa opäť medzi vystavovateľov vrátila značka FORD a to v plnej sile. Vystavuje všetko čo má k dispozícii pre zákazníka na Slovensku. Na autosalóne na vás čakajú ešte tieto značky:  Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Cadillac, Citroёn, Corvette, Dacia, DS, Ferrari, Fiat, Fiat Professional, Ford, Honda, Hyundai, Iveco, Jaguar, Jeep, Kaipan, Kia, Lamborghini, Lada, Land Rover, Mahindra, Mazda, Mercedes-Benz, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Piaggio, Range Rover, Renault,  Rolls Royce, Smart, Suzuki, Škoda, Tesla, VW, Volvo.

Tento ročník má čo ukázať, je čo vidieť, treba len prísť do Incheba expo Bratislava.

 

text Martin Morávek

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here