streamovacia sada Live Streamer 311 – BO311
All In One jednoduché a cenovo dostupné riešenie. Streamovacia sada obsahuje výkonnú Full HD strihovú kartu, webkameru a kvalitný USB mikrofón.

New Taipei City, Taiwan 15. 7. 2019 – Spoločnosť AVerMedia, popredný svetový výrobca zariadení na zdieľanie herného obsahu, uvádza na trh Live Streamer 311 – BO311. Štartovací balíček pre youtuberov, resp. streamovací set pre všetkých začínajúcich tvorcov, obsahuje nahrávaciu kartu so schopnosťou zachytiť Full HD obsah so 60 snímkami za sekundu, Full HD webkameru s modernými  funkciami umelej inteligencie a kvalitný USB mikrofón.

mikrofón streamovacia sada Live Streamer 311 – BO311

Live Streamer 311 – BO311 je riešenie všetko v jednom poskytujúce tri hlavné piliere živého vysielania pri zachovaní veľmi ľahkého nastavenia. Jeho súčasťou je záznamové zariadenie Live Gamer MINI (GC311), Full HD webová kamera Live Streamer CAM 313 (PW313) a USB Mikrofón (AM310).

streamovacia sada Live Streamer 311 – BO311

K dispozícii sú tiež zadarmo dodávané pluginy AVerMedia StreamEngine a CamEngine, ktoré podporujú aplikácie tretích strán, ako sú Streamlabs OBS, OBS a XSplit. Integrovaný H.264 hardvérový enkodér pri použití so StreamEngine zaisťuje nulové vyťaženie procesora počítača. CamEngine plugin mení webkameru na interaktívne zariadenie s umelou inteligenciou umožňujúcou zmenu filtra, korekciu farieb i pridanie rôznych rámčekov a samolepiek.

sada streamovacia sada Live Streamer 311 – BO311

„S Live Streamer 311 – BO311 je dosiahnutie sna stať sa streamerom omnoho jednoduchšie. Prináša novým tvorcom all in one riešenie,“ hovorí Eddie Chen produktový manažér AVerMedia, a dodáva: „Začínajúci streameri sú vďaka tomuto setu schopní vytvárať Full HD obsah so štúdiovou kvalitou zvuku. Ľahko, intuitívne a za výhodnú cenu.“

streamovacia zostava Live Streamer 311 – BO311

AVerMedia ponúka ďalej aplikáciu RECentral, umožňujúcu súbežné vysielanie na rôznych platformách vrátane YouTube, Twitch a Facebook. Aplikácia podporuje nastavenie jednotlivých vrstiev pre webkameru, loga a nastavenie rôznych rozlíšení a dátového toku pre každé vysielanie zvlášť z jediného počítača.

Streamovacia sada AVerMedia Live Streamer 311 – BO311 je uvádzaná do predajnej siete, vrátane  ALZA, CZC a  T.S.BOHEMIA, za odporúčanú koncovú cenu 6 149 Kč s DPH v Českej republike a 239,90 Eur s DPH na Slovensku.

Tlačová správa