BenQ CP6501K

Spoločnosť BenQ, medzinárodne uznávaný dodávateľ profesionálnych zobrazovacích technológií, nadviazala partnerstvo so Zoom Video Communications a integruje riešenie Zoom pre videokonferenčné hovory do svojich veľkoformátových displejov. Zavedené vylepšenie zahŕňa ako produkty z oblasti digital signage, tak interaktívne displeje.

BenQ

„BenQ svoje úsilie i naďalej intenzívne venuje potrebám firemného trhu,“ hovorí Conway Lee, prezident BenQ Corporation, a dodáva: „Vnímame rozdielne požiadavky zákazníkov, rovnako ako výzvy a príležitosti, ktorým čelí celý svet. Naše veľkoformátové displeje preto po novom podporujú Zoom pre pohodlné a kvalitné videokonferencie.“

Displeje BenQ s aplikáciou Zoom umožnia vzdialené zdieľanie obrazovky, vzájomnú spoluprácu na obsahu i spoločné poznámky zo schôdzky.

BenQ ZOO

„Partnerstvo s technologickými lídrami, ako je BenQ, je kľúčom k našej ceste poskytovať každému užívateľovi či firme vysoko kvalitnú vizuálnu komunikáciu,“ hovorí Jeff Smith, vedúci Zoom Rooms v Zoom Video Communications, a pokračuje: „Spoločne môžeme pomôcť podnikom i jednotlivým zamestnancom prekonať výzvy, ktoré prináša súčasné obdobie a vyjsť v ústrety budúcim úspechom.“

Vďaka tejto inovácii sa konatelia firiem, správcovia a IT manažéri môžu úplne spoľahnúť na BenQ veľkoformátové displeje na zaistenie bezšvíkovej videokonferencie. Rovnako tak i dodávatelia riešení  môžu s istotou odporučiť certifikované produkty so zárukou plnej kompatibility a bezproblémového chodu.

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here