BenQ W2700i

Praha, 20. 11. 2020 – Spoločnosť BenQ, medzinárodne uznávaný dodávateľ profesionálnych zobrazovacích technológií, uvádza novú radu inteligentných projektorov pre domáce kino s Android TV. Inovované modely stavajú na svojich predchodcoch a prinášajú vylepšenia v podobe 4K rozlíšení, multiplatformnej bezdrôtovej projekcie, deťom prístupného obsahu a možnosti spustiť všetok obsah z obchodu Google Play.

Moderné domáce zábavné centrum stlačením jedného tlačidla

Oficiálne podporovaný operačný systém Android TV morfuje nové projektory v inteligentných zariadeniach so širokou škálou využitia. Umožňuje spustiť všetok obsah z obchodu Google Play, TV seriály, filmy, športové zápolenia a fotografie bez nutnosti spojenia cez kábel.

Značka BenQ známa najmä svojimi profesionálnymi monitormi posunula latku na úroveň Hollywoodu a to vďaka integrovanej technológii CinematicColor spoločne s vysokou svietivosťou 2000, resp. 3000 ANSI lumenov. Inteligentné projektory sú tak vhodné do dobre osvetlených i temnejších premietacích miestností.

BenQ TH685i
BenQ TH685i

Medzi nové modely určené rôznym typom užívateľov BenQ zaradzuje W2700i, TK850i a TH685i. BenQ W2700i cieli na filmových nadšencov najmä 4K rozlíšením, podporou HDR a vysoko presnými farbami reprezentované 95% pokrytím farebného priestoru DCI-P3 a 100% Rec.709. Športovým fanúšikom je odporúčaný model BenQ TK850i so svietivosťou 3000 ANSI lumenov, 4K rozlíšením s podporou HDR a špeciálnymi režimami na sledovanie športu. Najdostupnejším z troch súrodencov zo série „i“ je BenQ TH685i, projektor s Full HD rozlíšením na sledovanie rôzneho obsahu alebo hranie hier.

Deťom prístupný obsah a rodičovská kontrola

Inteligentné projektory prichádzajú tiež s exkluzívnou aplikáciou FamilyLand umožňujúcou upraviť obsah na Youtube dostupný deťom prostredníctvom projektoru. Rodičovská kontrola zamedzuje v použití projektora po uplynutí určeného času, a zároveň je možné vytvárať vlastný zoznam dostupného obsahu s cieľom ochrániť deti pred nebezpečím na internete.

Projekcia z každého zariadenia

Podpora AirPlay a Chromecast poskytuje užívateľom maximálnu voľnosť v zobrazení fotografií v životnej veľkosti priamo z inteligentného mobilného telefónu, tabletu či notebooku. Vďaka  bezdrôtovej technológii si užívateľ zobrazí všetok obsah bez nutnosti zakúpiť ďalšie extra zariadenia na bezdrôtový prenos.

BenQ TK850i
BenQ TK850i

BenQ W2700i bude k dispozícii v priebehu novembra 2020 za odporúčanú koncovú cenu 46 889 Kč s DPH v Českej republike a za 1672 Eur s DPH na Slovensku.

BenQ TK850i bude k dispozícii v priebehu novembra 2020 za odporúčanú koncovú cenu 46 889 Kč s DPH v Českej republike a za 1672 Eur s DPH na Slovensku.

BenQ TH685i bude k dispozícii v priebehu novembra 2020 za odporúčanú koncovú cenu 22 089 Kč s DPH v Českej republike a za 786 Eur s DPH na Slovensku.

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here