Spoločnosť BenQ, medzinárodne uznávaný dodávateľ profesionálnych zobrazovacích technológií, uvádza na trh ScreenBar Halo. Unikátne osvetlenie k monitoru zaistí kvalitnejšie svetelné prostredie pri práci i zábave.

Nová úroveň osvetlenia

BenQ ScreenBar Halo

Technologickí nadšenci a nároční užívatelia sediaci pred monitormi dlhé hodiny môžu využiť výhody novej série BenQ Monitor Light, resp. modelu ScreenBar Halo.

Inovatívny dizajn novinky využíva patentovaný upevňovací klip, ktorým je možné svetlo osadiť k akémukoľvek monitoru vrátane zakrivených, a to bez nutnosti použitia skrutiek alebo lepenia. Ponúka funkciu predného a zadného osvetlenia, ktoré je možné zapínať a vypínať cez bezdrôtové ovládanie a nastavovať v rôznych úrovniach jasu a teploty svetla.

Predné svetlo zaisťuje intenzívne osvetlenie s jasom 500 luxov na 63×40 cm veľkej ploche stola, zabraňuje odrazu od obrazovky a znižuje účinky a nebezpečný vplyv blikania a modrého svetelného spektra. Integrovaný snímač okolitého osvetlenia automaticky upravuje jas, zatiaľ čo bezdrôtový ovládač umožňuje manuálne ovládanie jedným dotykom vrátane zmeny režimov.

Zadné svetlo je osadené difúzorom rovnomerne rozptyľujúcim svetlo na veľkú plochu za monitorom tak, aby vytvorilo príjemné nerušivé prostredie.

BenQ ScreenBar Halo

BenQ ScreenBar Halo je k dispozícii u vybraných predajcov či prostredníctvom oficiálneho obchodu BenQ za odporúčanú koncovú cenu 4 190 Kč, resp. 169 eur vrátane DPH.

Pre viac informácií navštívte www.BenQ.cz. (Sept. 2022)

ZDIEĽAŤ