teplomer TrueLife CARE Q7

Zvádzate súboj so svojím dieťatkom zakaždým, keď mu chcete zmerať teplotu? Bezkontaktný teplomer TrueLife CARE Q7 Blue vám vďaka svojim funkciám tieto situácie značne uľahčí a spríjemní ich aj vašim potomkom. Hodnotu teploty totiž zistíte do jednej sekundy pomocou technológie infračerveného žiarenia. Stačí, keď teplomer k dieťatku priblížite, jedným prstom stlačte tlačidlo a získate presnosť merania v hodnote 0,2 °C.

Vďaka podsvietenému LED displeji nebudete musieť v noci rozsvietiť v miestnosti a budiť všetky prítomné. Potrebná už nebude ani ceruzka, papier alebo mobil pri vašej posteli na zapisovanie vývoja teploty. Bezkontaktný teplomer TrueLife CARE Q7 Blue má totiž pamäť, kde nájdete až 32 posledných meraní. V rozospatosti teda nebudete musieť myslieť na zapisovanie a všetko si skontrolujete pokojne až ráno. Na nameranú zvýšenú teplotu vás naviac teplomer sám upozorní. Všetky dáta zostanú v teplomere uložené, aj keď sa sám vypne. Je totiž úsporný a vďaka tomu na jednu batériu prevediete až 40 000 meraní.

Bezkontaktným teplomerom TrueLife CARE Q7 Blue ale nemusíte merať len vaše deti alebo dospelých. Jeho funkcie využijete aj pri kontrole teploty vašich domácich miláčikov, prostredie, tekutín alebo najrôznejších povrchov. Všetky vlastnosti bezkontaktného teplomeru boli ocenené známkou Produkt roka 2021.

Bezkontaktný teplomer TrueLife CARE Q7 Blue je dostupný na truelife.eu za 32 EUR.

ZDIEĽAŤ