aplikácia BOLT

Bratislava, 21. decembra 2021 – Obľúbená aplikácia s prepravnými službami Bolt posúva svoju spoluprácu s Huawei na ďalšiu úroveň. Najnovšie totiž môžu používatelia nielen AppGalery, ale aj Google Play, nájsť dopravu pomocou Boltu priamo v aplikácii pre mapy a navigáciu Petal Maps.

aplikácia Petal Maps

Samotná aplikácia Bolt sa v obchode Huawei AppGallery objavila už v lete roku 2020 a okamžite sa stala medzi užívateľmi veľmi obľúbenou. O tom svedčí aj počet stiahnutí, ktoré doteraz presiahli počet 12 miliónov. Služby Bolt sú často prvou voľbou pre svoje ľudové ceny, spoľahlivosť, bezpečnosť a rýchlosť.

Všetci užívatelia mobilného systému Huawei, či tí, ktorí si aplikáciu stiahnu cez Google Play, po novom nájdu prístup k možnosti objednania prepravy spoločnosťou Bolt nielen v rámci samostatnej dedikovanej aplikácie, ale aj priamo v Petal Maps. Pri vyhľadávaní trasy v mapách sa totiž medzi ponúkanými variantmi presunu okrem chôdze, jazdy na bicykli, auta či MHD objaví aj možnosť dopravy prostredníctvom vodičov firmy Bolt.

aplikácia BOLT

Ide o ďalšiu z výhod, ktoré si na svoj účet appka Petal Maps pripisuje. Hoci bola spustená len pred rokom, už teraz sa môže pýšiť úspechom v podobe 20 miliónov aktívnych užívateľov mesačne na celom svete a 7 miliónov v Európe. Celkovo sú Petal Maps dostupné vo viac ako 166 krajinách.

aplikácia BOLT

Ponuka služieb Bolt v Petal Maps funguje navyše úplne jednoducho. Požívateľ klikne na ikonu v rámci Petal Maps, čím je automaticky presmerovaný do aplikácie Bolt. Tam už si môže rezervovať svojho vodiča, skontrolovať všetky podrobnosti, ako je napríklad vzdialenosť či hodnotenie, a tiež zistiť, koľko bude cesta stáť.

Petal Maps tiež prichádzajú aj s ďalšími vychytávkami, ktoré vodičom pomôžu lepšie plánovať svoje trasy jazdy či informovať o zložitých dopravných situáciách. Ďalej sú k dispozícii aj offline mapy, ktoré vodičom umožňujú využívať funkcie vyhľadávania a navigácie, aj keď práve nie sú v dosahu mobilného signálu.

ZDIEĽAŤ