výstava boot dusseldorf 2018

Rok sa s rokom minul a opäť sa koncom januára zídu návštevníci z celého sveta, aby si pozreli novinky zo sveta lodí, jácht a vodných športov na jednej z najväčších svetových výstav  boot Düsseldorf 2018.

Tento rok sa bude výstava konať od 20.1. do 28.1.2018 na výstavisku v Düsseldorfe.

Usporiadatelia avizujú, že tento rok to bude ešte väčšia a oslnivejšia show než kedykoľvek predtým. Viac než 1800 vystavovateľov príde zo 68 krajín, aby predstavili nové produkty a inovácie vo výstavných halách. Už teraz je zrejmé, že vystavujúcich spoločností bude viac než počas predchádzajúcich rokov  a dokonca sa očakáva rekord v ich počte.
Taktiež priestory výstavy sa zväčšia, ďalšia hala bude k dispozícii, pričom pribudnú mnohé nové atrakcie. Spolu tak bude pripravených pre návštevníkov 18 tematických oblastí  v 16 halách.

Návštevníci budú mať tak možnosť nielen vidieť, ale predovšetkým zažiť lode a jachty všetkých veľkostí, vzrušujúce aktivity vo vode i na nej, najnovšie vybavenie a ponuky na fantastické dovolenky. Experti a medzinárodné hviezdy zo všetkých oblastí vodných športov budú poskytovať prednášky, zábavné rozhovory a fascinujúce zábery vodných športov.

Tento rok sa organizátori  výstavy boot Düsseldorf 2018 tešia na 250 000 návštevníkov z 90 krajín sveta, pre ktorých pripravili bohatý program.

Zdroj: https://www.boat-duesseldorf.com/

redakcia techvia.sk