boot Dusseldorf 2019
Výstava boot Düsseldorf je najväčší veľtrh lodí a vodných športov na svete a je miestom, kde sa každoročne stretávajú ľudia nielen z Nemecka, ale z takmer celého sveta. Ročník 2019 je pre výstavu veľmi špecifický, keďže sa v Nemeckom Düsseldorfe koná už po 50. krát.

Na tohtoročnom výstavisku boot Düsseldorf sa predstaví takmer 2.000 vystavovateľov, z ktorých viac ako 50% nie je z Nemecka, vystavovateľov, ktorí pochádzajú z takmer 70 rôznych krajín sveta, aby prezentovali zaujímavé inovácie, atraktívny vývoj a námorné zariadenia na 50. výročí akcie, ktorá sa bude konať od 19. do 27. januára 2019. Znamená to, že celý svetový trh príde do Düsseldorfu, aby poskytol vzrušujúci pohľad na celý svet vodných športov na deväťdennej výstave v 16 rôznych halách, na dych berúcich 220 000 metroch štvorcových.

boot Dusseldorf 2019

Na výstave boot Düsseldorf nájdete zaručene každý vodný šport, ktorý so sebou prináša množstvo kategórií lodí a jácht, motorov, lodnej dopravy, jachtingu či kanoistiky. Dospelý sa na výstave môžu tešiť na stanoviská športov ako je rafting, vodné lyžovanie, wakeboarding, wakeskate, skimboarding, jetskiing, potápanie, surfovanie, windsurfing , kitesurfing, paddle boarding, rybolov, ale aj stánky cestovných kancelárií, plážových letovísk a charterových leteckých spoločností. Deti naopak poteší množstvo atrakcií, ako je veslovanie na malých člnoch, súťaže a rôzne darčekové predmety.

Veľtrh je otvorený každý deň od 10:00 do 18:00. Vstupné na celý deň stojí približne 19,00 €.

Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke : https://www.boat-duesseldorf.com/

Tlačová správa