Motocykel_BOAT SHOW_Bratislava_2019
Výstavisko Incheba Bratislava už po 19-ty krát privítalo priaznivcov jednej stopy vo svojich priestoroch.

Návštevníci si majú možnosť vyskúšať a porozprávať sa o novinkách, ktoré sú pripravené na toto leto. Popri klasických spaľovacích motoroch, ktoré sa v motocykloch nachádzajú, sa do popredia dostávajú aj elektromotory, ktoré sa u zákazníkov tešia čoraz väčšej obľube.

V priestoroch na prízemí na návštevníkov čaká automobilová história, ktorú si určite netreba nechať ujsť.

Popri medzinárodnej výstave motocyklov a príslušenstva si na svoje prídu aj vyznávači vodných športov a to v podaní 16. ročníka medzinárodnej výstavy lodí a príslušenstva BOAT SHOW. Napriek skromnej účasti vystavovateľov je možné vidieť motorové člny, lodné motory, prípadne sa dozvedieť aké sú podmienky na získanie oprávnenia k vedeniu plavidla na vnútroštátnych vodách alebo v námornej plavbe.

Zaujímavým výstavným lákadlom je predstavenie rýchlo sa rozmáhajúcej aktivity na vode a tou je  „paddleboardovanie“. Na stánku je možné sa dozvedieť, ktorá „doska“ je najvhodnejšia pre začiatočníka alebo na ďalšie využitie paddleboardu na cvičenie, napríklad jogy.

Popri všetkých výkonných spaľovacích a elektrických motoroch sa na voľnej ploche pred výstavnými halami nachádza plachetnica SEN 479, ktorá bude brázdiť vody priehrady Liptovská Mara. Ako je známe, plachetnica na svoj pohyb využíva silu vetra. Je to najekologickejší spôsob, aký doteraz poznáme.

SEN 749

Desať takýchto plachetníc vrátane spomínanej vystavenej plachetnice SEN 479 bude k dispozícii na prenajatie  v domovskej maríne Liptov pre jednotlivcov, ako aj pre firemný teambuilding.

Techvia.sk

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here