headset SteelSeries Arctis 1

Praha, 11. 6. 2019 – Spoločnosť SteelSeries, popredný svetový výrobca herných periférií, uvádza na trh Arctis 1. Nový elegantný headset disponuje rovnako výkonnými meničmi ako jeho predchodcovia z línie Arctis 3, 5, 7 a 9X, ale je ponúkaný za dostupnú cenu 59,99 Eur.

SteelSeries Arctis 1 je multiplatformný herný headset, ktorý si vďaka odnímateľnému mikrofónu a uhladenému nízkoprofilovému dizajnu užijú hráči i bežní užívatelia prakticky kdekoľvek.

headset SteelSeries Arctis 1

Slúchadlá majú univerzálny 3,5mm jack konektor vhodný pre všetky platformy, ako sú počítač, PS4, Xbox One či Nintendo Switch. Vo vnútri náušníkov sú integrované totožné kvalitné meniče, ktoré ponúkajú ostatné modely zo série Arctis. To isté platí o ClearCast mikrofóne pre realistický čistý prenos a redukciu okolitého hluku. Na rozdiel od predchodcov nie je mikrofón zaťahovateľný, ale odnímateľný, aby sa headset mohol ľahko premeniť na slúchadlá na cesty. Tomuto určeniu napomáha tiež oceľová výstuž pre maximálnu odolnosť a nízkoprofilové riešenie zachovávajúce vysoký komfort, spoločne s flexibilnou čelenkou fungujúcou ako hlavový most, resp. polstrovaním náušníkov priedušnou Airweave tkaninou.

„Arctis sa stal prvou značkou headsetov ponúkajúcou najlepší zvukový výkon vo svojej triede v elegantnom dizajne na využitie pri hraní alebo na cestách,“ hovorí Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO, a dodáva: „Sme nadšení, že môžeme sprístupniť kompletný zážitok zo série Arctis ešte širšiemu množstvu hráčov a to za veľmi priaznivú cenu.“

SteelSeries Arctis 1 je aktuálne dostupný za 59,99 Eur vrátane dopravy prostredníctvom webovej stránky www.SteelSeries.com.

Tlačová správa