KR T-1610

Spoločnosť Acoustique Quality bude na výstave AWE v Šanghaji prezentovať nielen reprosústavy AQ Passion a AQ Pontos, ale i české elektrónkové high-end zosilňovače KR-Audio.

Červenka, 12. marca 2019 – Spoločnosť Acoustique Quality dnes informovala o svojej  účasti na veľtrhu AWE v Šanghaji. Pokračuje tak v ťažení na ázijské trhy. Šanghaj sa tak stane ďalšou svetovou metropolou, ktorá sa osobne stretne s limitovanou edíciou high-end reprosústav AQ Passion 25 LE. Celú rodinu reprosústav AQ Passion a AQ Pontos doplnia i špičkové elektrónkové zosilňovače KR-Audio. Výrobca si od prezentácie sľubuje nielen rýchlejšie šírenie produktov na čínskom trhu, ale taktiež stretnutie s ďalšími potenciálnymi partnermi.

Kronzilla

„Okrem exportu do Číny sa nám behom posledných 5 mesiacov podarilo spustiť predaj i na ďalších ázijských trhoch,“ doplnil Karel Svoboda. „Prvé zásielky už odišli tiež do Indie, Izraela a na Taiwan. Veríme, že prítomnosť na veľtrhu AWE v Šanghaji nám pomôže posunúť vývoz ešte ďalej.“

Miliónová reprezentácia z Čiech

Návštevníci veľtrhu AWE sa môžu tešiť nielen na to najlepšie z produkcie Acoustique Quality, ale tiež na elektrónkové zosilňovače KR Audio. Tie sa okrem úchvatného zvukového prejavu pýšia i ručnou výrobou v Prahe. Úplným unikátom sú ručne fúkané elektróny KR T-1610, ktoré sú tými najväčšími, aké kedy boli v audiu použité. Avantgardný skvost s cenou 697 000 Kč tak bude skvelým partnerom pre vlajkovú reprosústavu AQ Passion. Tie si poriadia najnáročnejší milovníci audia za 485 000 Kč.

AQ_Passion čierna_biela

Limitovaná edícia k 25. výročiu spoločnosti

Chýbať nebude ani posledný prírastok do vrcholnej flotily reprosústav Acoustique Quality, ktorý vznikol k príležitosti 25. výročia založenia spoločnosti AQ. Konštrukcia reprosústav AQ Passion 25 LE, vyrobených v limitovanej  edícii 25 párov, čerpá zo skúseností získaných pri vývoji vlajkovej lodi AQ Passion. Nechýba aktívny systém tlmenia vonkajších stien DBS, 3D tvarovaná čelná stena, ani priestorovo uložené meniče pre čo najlepšie zosadenie všetkých pásiem. Samozrejmosťou je i prepracovaná výhybka a značková vnútorná kabeláž Audio Quest Rocket 33.  V rámci oslavy 25. výročia nastavil výrobca cenu na 100 025 Kč.

Tlačová správa