HUAWEI FreeBuds 4i

Home office má nepochybne svoje čaro v podobe pohodlia domáceho prostredia, avšak pokiaľ je v domácnosti rušno, môže to poriadne znepríjemniť pohodu a kľud pri práci.  Na elimináciu tohto diskomfortu poslúži novinka z dielne HUAWEI vo forme Bluetooth slúchadiel FreeBuds 4i.

slúchadlá HUAWEI FreeBuds 4i

Pýtate sa, ako? Predsa použitou technológiou na reprodukovanie zvuku a samotnou konštrukciou slúchadiel, ktorú dizajnéri navrhli.

Konštrukcia slúchadiel HUAWEI FreeBuds 4i

Slúchadlá sú navrhnuté tak, aby aj pri dlhom 10-hodinovom používaní nedochádzalo k nepohodliu pri nosení. O príjemné nosenie sa postará najmä ich minimálna hmotnosť, ergonomický tvar, vďaka ktorému slúchadlá dobre držia a sadnú ako uliate.

HUAWEI FreeBuds 4i

Chcem počuť, čo potrebujem

Sústredenie pri práci je dôležité. A tak je to aj pri konferenčných hovoroch, kde je potrebné sa sústrediť na každé slovo, ktoré odznie. Na eliminovanie nežiaduceho hluku poslúžia slúchadlá FreeBuds 4i. O kvalitný zvuk sa starajú 10mm dynamický budič cievky a citlivá polymérová kompozitná membrána, ktorá zaručuje kvalitný zvuk pri výškach a basových tónoch. Slúchadlá disponujú funkciou na potlačenie okolitého hluku, ktorá sa volá Active Noise Cancelling (ANC). Keď ju aktivujeme, tak dochádza k aktívnemu potláčaniu okolitého hluku. Zároveň pocítime zvýraznenie reprodukovaného hlasu alebo skladby v slúchadlách bez toho, aby sme menili hlasitosť pri používaní. Zapnutie alebo vypnutie funkcie ANC je veľmi jednoduché. Na Bluetooth slúchadlách HUAWEI FreeBuds 4i sa na vrchnej strane nachádzajú kapacitné dotykové senzory. Keď senzor na slúchadlách dlhšie podržíme, dôjde k aktivácii alebo deaktivácii funkcie ANC, čiže aktívneho potlačenia okolitého hluku.

HUAWEI FreeBuds 4i

Slúchadlá HUAWEI FreeBuds 4i ponúkajú pomocou kapacitných senzorov aj ovládanie prehrávania, pozastavenie hudby alebo prijatie a ukončenie hovoru. Stačí, keď na senzor na slúchadle poklepeme dvakrát za sebou. Ide o veľmi jednoduché a intuitívne ovládanie pomocou dotyku na slúchadle.

Chcem, aby ma bolo počuť

Základom každého úspechu je, aby bolo počuť, čo hovoríte. Opäť slúchadlá HUAWEI FreeBuds 4i sú navrhnuté tak, aby sa hlas prenášal čo najlepšie. Na to slúži dvojica mikrofónov a konštrukcia štrbinového kanála, ktorý vedie k mikrofónu a eliminuje tak hluk vetra pri telefonovaní na verejnosti. Aby váš hlas vynikol aj v miestnosti popri šume a množstve iných hlasov, tomu napomáha funkcia redukcie okolitého šumu, pričom technológia AI zachytí hlas a odfiltruje ho od okolitého rušivého hluku v prostredí.

slúchadlá HUAWEI FreeBuds 4i

Aby sme slúchadlá HUAWEI FreeBuds 4i mohli používať, je nutné ich spárovať s mobilným telefónom.  Ak sa ich rozhodnete spárovať so smartfónmi rady HUAWEI P40 alebo HUAWEI Mate 40 Pro, stačí puzdro slúchadiel otvoriť a automaticky sa na displeji mobilného telefónu zobrazí vyskakovacie okno znázorňujúce výzvu k spárovaniu zariadení. V prípade používania iných zariadení prebieha spárovanie klasickým spôsobom, ktoré ponúka technológia Bluetooth.

HUAWEI FreeBuds 4i

Martin Morávek

Porovnanie cien na trhu v rámci e-shop obchodov

 

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here