xbox 360

Aj napriek tomu, že počasie je čoraz priaznivejšie a leto klope na dvere, trávime s ohľadom na aktuálne okolnosti stále veľa času vo svojich domovoch. Vhodným spôsobom ako si spríjemniť čas strávený doma je zahrať sa na hernej konzole. Je to vhodný relax, pri ktorom môžete prepnúť na iné myšlienky a odreagovať sa od starostí. Ak máte doma hernú konzolu Xbox 360, tak si môžete zvoliť zo širokej palety rôznych hier.

Fifa ako overená klasika

Ak sa pozrieme na najpopulárnejšie hry na Xbox 360 a hry celkovo, tak na čelných priečkach sa pravidelne umiestňuje futbalová FIFA. Táto futbalová simulácia je už doslova kultom a plynule prešla od vydania pre počítače na obľúbenú verziu pre herné konzoly. Výhodou je, že si môžete vyberať z rozličných herných módov – buď si dáte len tréning zameraný na streľbu či prihrávky, alebo rýchly zápas s vybraným tímom, prípadne celú kariéru, kde okrem hrania zápasov zabezpečujete aj chod klubu a prestupy. Na Xbox 360 si môžete zahrať mimoriadne vydarené vydania Fifa 19.

Historický návrat či zombie apokalypsa

Ak nie ste fanúšikmi športových hier, tak aj tak si môžete vybrať svoju hru na Xbox 360. Veľmi populárna je hra Assasins Creed: Revelations, ktorá pozostáva z návratu do histórie a plnenia rôznych stanovených úloh. Je to naozaj príjemná kombinácia akcie, napätia a histórie. Ak vás skôr láka post-apokalyptická vízia, tak skúste Red Dead Redemption, kde sa dostanete na divoký západ, kde musíte bojovať s hordami nemŕtvych a rôznymi ďalšími nástrahami, ktoré na hráča číhajú.

Hry určené pre deti

Samozrejme, Xbox 360 môžu využívať aj deti. Pre deti a mládež sú určené hry ako LEGO Jurassic World, v preklade Jurský svet. Táto hra je určená pre deti od sedem rokov, je zasadaná do Jurského parku, známeho z úspešnej filmovej série. Hráčom prináša zábavu, no aj rôzne logické úlohy. Taktiež si môžete zvoliť edíciu LEGO Harry Potter či LEGO Batman. Z ponuky hier pre Xbox 360 je jasné, že svoju hru si vyberie skutočne každý, a vďaka týmto hrám budete môcť naplno využívať svoju hernú konzolu.

Zdroj obrázku: Barone Firenze / Shutterstock.com