Cooler Master AMD MSI

Taipei, Taiwan, 19. augusta 2019 – Spoločnosť Cooler Master, líder v oblasti dizajnu a výroby počítačových komponentov a periférií, spája svoje sily so značkami MSI a AMD pri uvedení novej rady procesorov AMD Ryzen rady 3000 a predstavujú kampaň #PlayFastPlayCool.

Cooler_Master

AMD uviedla novú už 3. generáciu procesorov AMD Ryzen 3000,  z ktorých niektoré sú dokonca označované ako „najzaujímavejšie inovácie herného priemyslu roku 2019”. No jednako základom každého počítača je celý ekosystém vzájomne sa dopĺňajúcich a spolupracujúcich produktov, preto Cooler Master, MSI a AMD spojili sily, aby sprístupnili skutočný potenciál tejto prielomovej  technológie procesorov. MSI uviedlo novú kolekciu základných dosiek s označením X570 a Cooler Master sa postaral o chladenie a stabilitu mohutného výkonu procesorov Ryzen 3000.

Kampaň Play Fast, Play Cool sa zameriava na prispôsobiteľnosť a univerzálnosť základných dosiek rady X570. Tvorcovia počítačov si môžu vybrať, ako prispôsobiť svoj build tak, aby čo najlepšie vyhovoval preferenciám na výkon a stabilitu. Tím „Play Fast” stojí za maximálnym výkonom a využíva nový štandard PCIe 4.0, podporovaný AMD. Na druhej strane je tím „Play Cool“, ktorý stabilizuje systém a udržuje ho na nízkych teplotách. Základné dosky MSI sú plne kompatibilné s oboma možnosťami. Cooler Master, ako popredný svetový výrobca chladenia do počítačov, vedie tím Play Cool.

„Sme viac než nadšení spoluporiadaním kampane Play Fast, Play Cool práve spolu s dvomi poprednými hernými značkami na svete,“ hovorí Ted Hung, generálny manažér Computing a Display Business Unit v MSI, a dodáva: „Tímy Play Fast a Play Cool sú zaujímavou cestou pre porovnanie  vlastností. Je to skvelá príležitosť ukázať pôsobivú schopnosť pretaktovania a kompatibilitu novej rady základných dosiek X570.“

Na dosiahnutie najlepších výsledkov s procesormi 3. generácie AMD Ryzen rady 3000 a základnými doskami X570 je potrebné  využiť osvedčené a spoľahlivé komponenty na chladenie a napájanie celého systému. A o tom je tím Play Cool. Produkty ako napríklad vodné chladenie Cooler Master MasterLiquid ML240P Mirage AIO a napájací zdroj V750 Gold zaručia spoľahlivú, plynulú, bezpečnú a tichú prevádzku na niekoľko rokov.

Tlačová správa