Cooler Master MasterLiquid ML360

Spoločnosť Cooler Master, líder v oblasti designu a výroby počítačových komponentov a periférií, predstavuje MasterLiquid Illusion. Nové modely chladenia sa vyznačujú inovovanou formou podsvietenia.

Radu chladičov MasterLiquid Illusion reprezentujú tri modely. Dva s dĺžkou radiátora 240 mm v čiernej, respektíve bielej farbe, a v 360mm verzii a čiernom prevedení. Hlavným a na prvý pohľad veľmi nápadným bodom prinášajúcim do rady MasterLiquid celkom nové možnosti užívateľského prispôsobenia je inovované podsvietenie.

Cooler Master MasterLiquid ML360

Celkom 12 ARGB LED diód výrobca integroval do prepracovanej priesvitnej pumpy a otvoril tak príležitosť pre každého využiť veľké množstvo farieb a efektov. V kombinácii s ventilátormi MasterFan MF120 Halo vybavenými 24 LED diódami v dvoch zónach sa jedná o nekonečné možnosti nastavenia podsvietenia pre nadšencov vizuálnej stránky zostáv.

Pre modely Illusion bolo vyvinuté podsvietenie ARGB druhej generácie, ktoré je kompatibilné so základnými doskami hlavných výrobcov a cez dodávaný ovládač a software MasterPlus+ je možné ho plne prispôsobiť.

Séria Illusion okrem elegancie ponúka i vynikajúcu účinnosť chladenia vďaka 3. generácii dvojkomorového čerpadla.

Cooler Master MasterLiquid Illusion ďalej ponúka:

  • Optimalizované dvojkomorové čerpadlo – 3. generácia dvojkomorovej pumpy sa dočkala ďalšieho vylepšenia pre optimalizáciu výkonu.
  • Rozšírenú plochu odvodu tepla – rozšírené vedenie kvapaliny na radiátore ďalej zväčšuje povrch na odvod tepla.
  • MasterFan MF120 Halo – ventilátory s dvojzónovým ARGB podsvietením 2. generácie využívajúce 24 LED diód.
  • Vylepšenú kvalitu spracovania – všetky modely sú vyhotovené z vysoko kvalitných materiálov, aby odolali extrémnym podmienkam.
  • Aplikáciu MasterPlus+ – dostupný software od Cooler Master obdržal aktualizáciu na prácu s novými funkciami podsvietenia druhej generácie ARGB.
  • Priesvitnú schránku – inovatívne podsvietenie umocňuje jeho uloženie do priesvitnej schránky pumpy, respektíve jeho nastavenie v MasterPlus+.

Cooler Master MasterLiquid ML240

Dostupnosť

Cooler Master MasterLiquid ML240 Illusion v čiernej i bielej edícii bude k dispozícii v priebehu apríla 2021 za odporúčanú koncovú cenu 3099 Kč s DPH v Českej republike a 119,99 eur s DPH na Slovensku.

Cooler Master MasterLiquid ML360 Illusion bude k dispozícii v priebehu apríla 2021 za odporúčanú koncovú cenu 3599 Kč s DPH v Českej republike a 139,99 eur s DPH na Slovensku.

ZDIEĽAŤ