Cooler_Master_MasterCase_H500M_glass

Eindhoven, Holandsko 29. 5. 2018 – Spoločnosť Cooler Master, oceňovaný výrobca počítačového hardvéru, uvádza na trh MasterCase H500M. Počítačová skriňa vyniká moderným, mohutným a zároveň vzdušným dizajnom.

Najvyšší model z rady H prináša dominantné tvary s radou voliteľných možností. Pre maximalizáciu účinnosti prúdenia vzduchu je možné zvoliť predný panel z mriežky, dôraz na estetiku tak umožňuje voľba panelu z temperovaného skla. Obidva varianty dodávajú celkový industriálny vzhľad, každý zo svojho vlastného pohľadu. Celkom 4 panely, dva bočné, vrchné a prípadne predné z priehľadného temperovaného skla zaisťujú komplexný pohľad na komponenty vo vnútri. Jedinečný vzhľad tak dokresľujú dva 200mm RGB ventilátory vpredu, dodávané vrátane RGB ovládača.

Základné vlastnosti produktu:
  • Modifikovateľný predný panel – s možnosťou voľby z dvoch dodávaných variantov. Perforovaný pre maximalizáciu prúdenia vzduchu a z temperovaného skla pre rovnováhu medzi estetikou a výkonom.
  • 4 panely z temperovaného skla – celoplošné priehľadné panely na oboch stranách, na vrchu a voliteľné vpredu, dodávajú zostave čistý vzhľad s jasným pohľadom do vnútra.
  • Dva 200mm RGB ventilátory s ovládačom – tichý a štýlový pohyb vzduchu ovplyvňujú dva RGB ventilátory vpredu zapojené do RGB ovládača.
  • Bohatá konektivita – užívateľský panel ponúka port USB 3.1 (Gen 2) Type-C  a celkom štyri ďalšie porty USB 3.0. Integrovaný RGB ovládač nastavuje podsvietenie celého systému
  • Kryty pre čistú zostavu – celkom 9 krytov posúva počítačovú zostavu na novú úroveň, vrátane špeciálne vykrojeného krytu na zdroj umožňujúceho ho celkom zakryť či nechať na obdiv.
  • Viditeľná grafická karta – dva pridané PCI sloty na zadnej strane sprostredkujú možnosť umiestnenia grafickej karty do vertikálnej pozície
  • Nastaviteľná podpera grafickej karty – použitie ďalšej a ťažšej grafickej karty sa stáva ľahkým pri použití priloženého nastaviteľného ramena podpery.
  • Podpora 200mm radiátorov – predný panel je kompatibilný s až 360mm radiátorom, podporuje však taktiež 200mm rozmer. Vrchná strana tak ponúka miesto pre 360mm radiátor so súčasným použitím 200mm ventilátorov.

Počítačová skriňa Cooler Master MasterCase H500M bude k dispozícii v polovici júna za odporúčané koncové ceny 5890 Kč s DPH v Českej republike a 229 Eur s DPH na Slovensku.

Tlačová správa