Cooler Master MasterBox 540

Eindhoven, Holandsko, 20. 4. 2021 – Spoločnosť Cooler Master, líder v oblasti dizajnu a výroby počítačových komponentov a periférií, uvádza na trh MasterBox 540 a MasterBox MB600L V2. Zatiaľ čo MasterBox 540 osloví skôr fanúšikov podsvietenia, MB600L V2 ocenia najmä nadšenci minimalistických elegantných zostáv.

Nové modely rozširujú populárnu radu MasterBox

Za sériou počítačových skríň MasterBox sa skrýva takpovediac 10 rokov vývoja od prvých MasterBox 5 až k súčasným modelom s novými technológiami. Vylepšenie sa týka optimalizácie prúdenia vzduchu, estetických doplnkov a celkovej funkčnosti. Každý z novo uvedených modelov integruje všetky inovácie a poskytuje dvojakú možnosť pohľadu na zostavu podľa užívateľských preferencií.

Cooler Master MasterBox 540

Dominantou počítačovej skrine je živé podsvietenie hrajúce všetkými farbami a rozprestierajúce sa na celú výšku predného panelu. Nastaviteľné ARGB línie presvitajú cez priehľadnú tabuľu a je možné ich synchronizovať so schémou podsvietenia celého systému pomocou dodávaného ovládača a poskytnúť tak neobmedzený potenciál užívateľského prispôsobenia.

Celý vrchný panel skrine je možné demontovať na lepší prístup a jednoduchú inštaláciu ventilátorov či chladičov. Komplexnosť modelu podporuje tiež široká kompatibilita s rôznymi komponentmi.

Cooler Master MasterBox 540

Cooler Master MasterBox 540 bude k dispozícii v priebehu mája 2021 za odporúčanú koncovú cenu 109 eur.

Cooler Master MasterBox MB600L V2

Presným opakom extravagantného modelu je MB600L V2 zakladajúci si na striedmej elegancii. Temný odtieň a zdrsnená úprava povrchu predného panelu, ktorý narúša len decentné šesťuholníkové logo Cooler Master, predurčuje skriňu do moderných pracovných priestorov. Pokiaľ je za predným panelom inštalovaný RGB či ARGB ventilátor presvitá logom jeho podsvietenie.

Dizajn na vysokej úrovni zdobí tiež maximálna funkčnosť. Predné, vrchné a zadné miesta na ventiláciu ponúka široké možnosti montáže na budúci upgrade. Až 6 ventilátorov je možné zapojiť súčasne a zaistiť tak dostatok chladiaceho výkonu pre najnáročnejšie zostavy.

K dispozícii sú rôzne verzie tejto počítačovej skrine. S priehľadným bočným panelom z tvrdeného skla, s plnou bočnicou a tiež je možné zvoliť variant s priestorom pre optickú mechaniku v prednom paneli.

Cooler Master MasterBox ML600L

Cooler Master MasterBox MB600L V2 bude k dispozícii v priebehu mája 2021 za odporúčanú koncovú cenu 52 eur.

ZDIEĽAŤ