Cooler Master HAF700

Spoločnosť Cooler Master, líder v oblasti dizajnu a výroby počítačových komponentov a periférií, uvádza na trh model HAF 700. Počítačovú skriňu, ktorá kladie dôraz na maximálnu funkčnosť a výkon spolu s návratom na začiatok existencie celej série HAF.

Začiatkom tohto roka predstavila spoločnosť Cooler Master významný historický míľnik v oblasti technológií. Svetlo sveta uzrela vlajková loď v portfóliu počítačových skríň Cooler Master, model HAF 700 EVO. Dnes sa spoločnosť vracia ku koreňom tejto rady a uvádza HAF 700, EATX skriňu zameranú čisto na funkčnosť a výkon. Decentnejší, minimalistickejší dizajn si zachováva kľúčové vlastnosti vlajkovej lode vrátane neobmedzenej podpory všetkých komponentov, viackomorového riešenia pre odvod tepla a inovatívnej patentovanej konštrukcie.

Zameranie na chladenie a výkon

Model HAF 700 stelesňuje DNA série HAF. Prioritou je prúdenie vzduchu a výkon, a to vďaka maximálnemu dôrazu na detaily konštrukcie, ktorá si hravo poradí s komponentmi s najvyššou spotrebou na trhu. Od základných dosiek SSI-EEB EATX, cez mnoho voľných pozícií na umiestnenie chladičov s dĺžkou až 480 mm, až po najnovšie a najvýkonnejšie grafické karty. I po inštalácii základných komponentov poskytuje skriňa dostatok voľného priestoru na vlastné vedenie vodného chladenia, uhladeného cable managementu, na úložisko alebo akékoľvek ďalšie príslušenstvo.

S cieľom maximalizovať účinnosť chladenia je predný panel modelu HAF 700 v celej dĺžke tvorený mriežkou vyladenou tak, aby znížila hladinu hluku. Dva 200mm a tri 120mm Sickleflow ARGB PWM ventilátory, ktoré sú súčasťou, boli predinštalované do pozícií, ktoré boli starostlivo vybrané a otestované na ideálne prúdenie vzduchu.

Cooler Master HAF700

Intuitívna inštalácia bez nutnosti použitia náradia

Ľahký prístup a možnosť ľubovoľného zásahu kedykoľvek si užívateľ spomenie, prináša špeciálne navrhnutá konštrukcia umožňujúca úpravu bez nástrojov. V rámci skrine sú využité napríklad špeciálne multifunkčné uzamykateľné držiaky, odnímateľná klietka na disky a pripravená forma na inštaláciu grafickej karty. To všetko výrazne zjednoduší celý proces zostavovania. Všetky vnútorné časti sú odnímateľné a vymeniteľné, čo dáva užívateľom slobodu na vlastnú individualizáciu.

Nekonečná estetická sloboda

Zatiaľ čo HAF 700 EVO bola vytvorená od základu ako umelecký stredobod herného dúpä, model HAF 700 sa snaží nájsť rovnováhu medzi rôznym estetickým vkusom každého užívateľa a funkčnosťou. Predný panel je striedmejšieho dizajnu a ukrýva dva ventilátory Sickleflow s ARGB 2. generácie. Toto ARGB riešenie je spätne kompatibilné s ARGB 1. generácie, ale umožňuje ešte väčšiu mieru slobody nastavenia v spojení s aplikáciou MasterPlus+. Užívatelia majú možnosť získať kontrolu nad farbami a efektmi každej jednotlivej LED diódy.

Výkon na prvom mieste

Počítačová skriňa HAF 700 bola navrhnutá pre tých, ktorí potrebujú zo svojho počítača dostať maximum. Každý detail je premyslený tak, aby vo výsledku priniesol nielen výkon, ale tiež spoľahlivosť akéhokoľvek zvoleného setupu. Či už sa jedná o fanúšika pôvodnej rady, profesionálneho tvorcu alebo hardvérového nadšenca, model HAF 700 je efektívnym, efektným riešením pre prácu i hranie.

Cena a dostupnosť

Cooler Master HAF 700 bude k dispozícii u lokálnych predajcov na konci septembra 2022 za odporúčanú koncovú cenu 359 eur.

Pre viac informácií navštívte www.CoolerMaster.com
september 2022

ZDIEĽAŤ