Cooler Master MasterCase SL600M Black

Spoločnosť Cooler Master, líder v oblasti dizajnu a výroby počítačových komponentov a periférií, uvádza pri príležitosti prvého výročia obľúbenej série SL model MasterCase SL600M. Počítačová skriňa často označovaná za najlepšiu pre svoje vlastnosti chladenia najmä grafických kariet sa vracia v novom čiernom prevedení.

Od vzniku MasterCase SL600M sa napriek všetkým oceneniam, pozitívnym užívateľským recenziám a veľkej chvále staviteľov počítačov hojne objavovala otázka, kedy bude uvedená čierna verzia. Dokonca tieto žiadosti plynuli od samotných zamestnancov Cooler Master, ktorí neustále tlačili na tím vývojárov a tak jej vznik bol doslova nevyhnutný. Pri ukážke na veľtrhu Computex 2019 sa tento tlak násobne zvýšil a jedinou otázkou teda zostávalo, kedy? S blížiacim sa prvým výročím a sviatkom Halloween sa tento termín stal ideálnym.

Čierna edícia nahrádza originálny vzhľad a prináša zlovestnejší dizajn s čiernym pieskovaným povrchom. Cooler Master MasterCase SL600M Black Edition ponúka dômyselný layout a stáva sa symbolom výročia jedného roku, kedy nová rada priniesla premyslený a účinný prietok vzduchu.

Cooler Master MasterCase SL600M Black

Hlavnými prednosťami sú:

– MasterCase SL600M Black Edition – Čierny dizajn je tvorený kvalitným pieskovaným povrchom na hliníkových paneloch.
– Vertikálny komínový efekt – 200mm ventilátory umiestené na spodnej strane podporujú a zefektívňujú prirodzené prúdenie teplého vzduchu nahor a vyvádzajú ho navrchu.
– Technológia redukujúca hluk – Konštrukcia panelov potláča prenikanie hluku. Dva 200mm ventilátory poháňa väčší objem vzduchu v porovnaní s menšími ventilátormi a to pri nižších otáčkach. Zároveň ich je možné ovládať pomocou posuvníka na prednom I/O paneli.
– Otočný PCI rámček – PCI rámček s možnosťou otočenia o 90 stupňov poskytuje jedinečnú príležitosť k usadeniu grafických kariet do vertikálnej polohy, alebo vo väčšej vzdialenosti od bočného skleneného panelu.
– Univerzálne rámčeky pre disky – Model MasterCase SL600M Black Edition disponuje univerzálnymi rámčekmi na umiestnenie SSD, HDD, vodnej pumpy či zásobníka na chladiacu kvapalinu. Tieto rámčeky je možné pripevniť do ľubovoľnej pozície vo vnútri skrine vrátane pozície za predným panelom alebo na spodnom rámčeku pre ventilátory.
– Pokročilý I/O panel – Snímač priblíženia automaticky spustí podsvietenie USB portov pre ľahkú dostupnosť v tme. Panel sa tiež dočasne rozsvieti pred automatickým vypnutím počítača. I/O panel ponúka porty USB 3.1 (Gen 2) Type-C, štyri štandardné USB, posuvník na ovládanie rýchlosti otáčok ventilátorov, jeden 3,5mm headset jack konektor na vedenie signálu zvuku a mikrofónu dohromady a jeden dedikovaný 3,5mm jack konektor pre mikrofón.

Cooler Master MasterCase SL600M Black Edition bude dostupná od 15. novembra 2019 za odporúčanú koncovú cenu 209 Eur.

Tlačová správa