Cooler Master MasterBox TD500

Eindhoven, Holandsko, 11. 2. 2020 – Spoločnosť Cooler Master, líder v oblasti dizajnu a výroby počítačových komponentov a periférií, uvádza na trh MasterBox TD500 Mesh a Mesh White. Počítačové skrine formátu E-ATX s prispôsobiteľným RGB podsvietením mení prúdenie vzduchu na  umelecké dielo.

Čistý vzhľad s priamymi líniami a ARGB

Dizajn oboch skríň ukazuje nový rozmer podsvietenia. Jasné obrysy a celkové poňatie priestoru poskytuje vynikajúcu prezentáciu systému za rozmernými dvojrozmernými bočnými panelmi z tvrdeného skla. Perforovaný predný panel s trojrozmernými prvkami dokresľuje futuristický charakter skrine.

Číry bočný panel z tvrdeného skla, resp. jeho nerovný profil, reaguje na podsvietenie komponentov. Precízneho prevedenia sa dosiahlo vďaka CNC obrábania a zaručuje odolnosť a estetickosť. Štýlové úpravy povrchu v hornej a spodnej časti umocňujú zážitok pri pohľade z uhla. Netradičná tvarovaná predná mriežka využíva rovnaké technológie preverené recenzentmi a zároveň poskytuje voľný priechod vzduchu, filtráciu prachu a spevnenú štruktúru.

Nové počítačové skrine rady TD500 sú dodávané s tromi ventilátormi s ARGB podsvietením, ktoré vyzerá inak vzhľadom k profilu mriežkového panelu a v závislosti od uhla pohľadu.

Cooler Master MasterBox TD500 Mesh

Hlavné vlastnosti TD500 Mesh a TD500 Mesh White:

  • Tvarovaná mriežka v polygóne – zakladá sa na technológii Fine Mesh, ktorú Cooler Master využíva vo svojich skriniach a prináša nový trojrozmerný polygónový dizajn zachovávajúci vynikajúci priechod vzduchu a filtráciu prachu.
  • Číry bočný panel z tvrdeného skla – navrhnutý pre maximálnu odolnosť a estetiku ide za hranice štandardného poňatia a ponúka unikátne úpravy na umocnenie nového rozmeru podsvietenia.
  • Tri ARGB ventilátory – ovládateľné podsvietenie ventilátorov zaplní kompletne celý predný panel, zatiaľ čo samotné ventilátory poskytujú dostatočný objem vzduchu prúdiaceho dovnútra systému. Sú certifikované a kompatibilné so základnými doskami spoločností ASUS, Gigabyte, MSI a ASRock.
  • Podpora EATX formátu – oba modely počítačových skríň podporujú až 12 x 10,7palcové EATX SSI-CEB základné dosky.
  • Podpora dvoch 360mm radiátorov – skrine disponujú priestorom pre dva 360mm radiátory v hornej a prednej časti pre nadšencov účinného chladenia.
  • Rôzne možnosti chladenia – skrine podporujú až sedem 120mm ventilátorov a dva 360mm radiátory pre nekompromisné riešenie chladenia.
  • Dostatok priestoru – dostatočný priestor pre až 410mm dlhé grafické karty, 165mm vysoké chladiče a 180mm dlhé zdroje.

Cooler Master  MasterBox TD500 Mesh a Mesh White sú dostupné za odporúčanú koncovú cenu 2 499 Kč s DPH v Českej republike a 99,99 Eur s DPH na Slovensku.

Tlačová správa