PC skrinka Cooler Master MasterCase H100

Eindhoven, Holandsko 10. 7. 2019 – Spoločnosť Cooler Master, líder v oblasti dizajnu a výroby počítačových komponentov a periférií, uvádza na trh počítačovú skriňu MasterCase H100. Nový mini-ITX model bol navrhnutý na využitie ako prenosný herný počítač, malý počítač do obývacej izby alebo len na samotnú redukciu potrebného miesta v porovnaní s klasickými skriňami.

Vyrobená na základe série H

Alternatíva v cestovnej veľkosti plne ctí industriálnu konštrukciu, resp. všadeprítomnú mriežku typickú pre sériu H. Ponúka v porovnaní s drobnou skriňou ohromný 200mm RGB ventilátor vpredu, čo umocňuje až extrémne dizajnové kombinácie. Je zapustený hlbšie a využíva tak typickú jemnú mriežku pred ním, aby zaistil voľné prúdenie vzduchu a zefektívnil následné čistenie a celkovú údržbu. Mriežka pokrýva celý predný a časť vrchného panelu, zatiaľ čo jeho zvyšok je využitý na dômyselne uloženú rukoväť.

Veľká vnútri

Na prvý pohľad malá počítačová skriňa sa prekvapivo pýši vysokou kapacitou na uloženie diskov, z čoho môžu ťažiť systémy postavené pre domáce kino (filmy) alebo multimediálne centrum. Celková kapacita robí štyri SSD alebo tri SSD a jeden harddisk. Zároveň ponúka dostatok priestoru pre štandardné grafické karty s dĺžkou 210 mm, chladiče procesorov s výškou 83 mm a ATX napájacie zdroje.

Hlavnými prednosťami sú:
  • Kompaktná mini-ITX veľkosť – kompaktný dizajn efektívne využíva dostupný priestor, aby zachoval minimalistické rozmery.
  • Mriežkovanie pre ventiláciu – celý predný panel a časť vrchného boli osadené typickou mriežkou pre počítačové skrine Cooler Master. Zaisťuje efektívne prúdenie vzduchu zatiaľ čo filtruje prach.
  • 200mm RGB ventilátor – napriek svojim malým rozmerom vlastní veľký 200mm RGB ventilátor.
  • ATX zdroj napájania – podporuje umiestnenie napájacieho zdroja štandardnej ATX veľkosti, aby zaručila dostatočné množstvo energie.
  • Zabudovaná rukoväť – integrovaná na zadnej vrchnej strane skrine podčiarkuje prenositeľnosť v prípade častého sťahovania či hrania na doma i na študijných cestách.
  • Ovládanie RGB – súčasťou je jeden RGB ovládač v prípade, že základná doska nepodporuje túto funkciu. Tlačidlo reset umožňuje ovládanie priamo na I/O paneli.
  • Podpora komponentov – skriňa ponúka dostatok priestoru pre grafické karty s dĺžkou 210 mm, 83 mm vysoké chladiče procesora a 210 mm široké napájacie zdroje.
Cena a dostupnosť

Cooler Master MasterCase H100 bude dostupná za odporúčanú koncovú cenu 65 Eur v priebehu júla 2019.

Tlačová správa