Cooler Master NR200P

Spoločnosť Cooler Master, líder v oblasti designu a výroby počítačových komponentov a periférií, uvádza na trh modely MasterBox NR200 a MasterBox NR200P. Počítačové skrine pre mini-ITX základné dosky sú spracované do veľmi malých rozmerov, zatiaľ čo zachovávajú dostatok priestoru pre výkonné profesionálne pracovné i herné zostavy.

Cooler Master NR200P

Kompaktné rozmery, vysoká kapacita

Oba modely disponujú 18-litrovým priestorom, čím sa radia do kategórie malých skríň. Napriek  kompaktným rozmerom umožňuje efektívne využitie priestoru voliť veľké hardvérové jednotky, ako sú klasické pasívne chladiče procesora do výšky veže 157 mm, 3-slotové grafické karty dĺžky 330 mm, dva 120mm ventilátory a 280mm radiátory vodného chladenia.

Rada NR200 replikuje rozvrhnutie klasickej veľkoformátovej skrine a uľahčuje tak nielen začiatočníkom prechod do menších rozmerov. Jedinou zmenou je umiestnenie zdroja napájania do prednej časti. Každý panel je možné odobrať, čím je maximálne uľahčená inštalácia rôznych súčiastok, kabeláže a pod.

Vďaka PCI slotom na zadnej strane poskytujú oba produkty dostatok priestoru na prípadnú zvislú inštaláciu grafickej karty. Model NR200P pridáva v balení tiež PCI-E riser na jej okamžité vertikálne pripojenie.

NR200 a NR200P sú vyhotovené v čiernom i bielom prevedení a s dostatkom perforovaných oblastí na takmer všetkých stranách na účinné prúdenie vzduchu. Pokročilejší model NR200P okrem klasického bočného ponúka tiež panel z priehľadného tvrdeného skla. Užívateľovi tak poskytuje voľbu, či vystaviť hardvér na obdiv okolia či nie.

Cooler Master NR200P

Počítačové skrine ponúkajú:

  • Kompaktnú veľkosť a radu možností – zatiaľ čo NR200 uspokojí konzervatívnejšie orientovaných užívateľov zameriavajúcich sa primárne na účinnosť a výkon, NR200P otvára brány kreativite všetkým nadšencom i začiatočníkom. Model s prívlastkom P vlastní dva typy bočných panelov na neobmedzené prúdenie vzduchu alebo čistý priehľadný panel z tvrdeného skla s dôrazom na design.
  • Účinné chladenie – Obidve novinky poskytujú priestor pre 7 ventilátorov určených na rôzne konfigurácie. V balení sú k dispozícii jeden 92mm a jeden 120mm ventilátor. I napriek malým rozmerom je možné namontovať chladič CPU do výšky 157 mm a 280mm radiátory vodného chladenia.
  • Podporu trojslotových grafických kariet – Dostatok priestoru umožňuje v zostave zvoliť trojslotovú grafickú kartu s celkovou dĺžkou 330 mm a šírkou 156 mm. Zadný 92mm ventilátor na zadnej strane ukrýva PCI sloty na vertikálnu inštaláciu grafickej karty. PCI riser je súčasťou balenia NR200P a predávaný zvlášť pre NR200.
  • Ľahkú montáž bez vybavenia – Všetky panely a ventilátormi na vrchnej strane sú upevnené pomocou pevných a ľahko odnímateľných pinov.
  • 360-stupňovú dostupnosť – Každý panel, rámček a časť skrine je odnímateľná. Vnútorná konštrukcia je pripevnená šróbikmi podporujúcimi ďalšie rozloženie a uvoľňujúcimi prístup do detailu.
  • Podporu základných dosiek – Skrine sú kompatibilné s Mini-ITX a Mini DTX formátmi. Maximálneho rozmeru 244 x 226 mm je dosiahnuté i vďaka možnosti umiestnenia zdroja do prednej časti zostavy.
  • Podporu vlastného riešenia chladenia – V kompaktnom priestore našli svoje miesto i dve pozície pre pumpu chladenia.
  • Vysoko kvalitné materiály – Silná, práškovaná SGCC oceľ udržiava povrch čistý a odolný i počas prepravy.

Cooler Master NR200P

Cooler Master MasterBox NR200P bude v čiernom i bielom prevedení k dispozícii začiatkom augusta 2020 za odporúčanú koncovú cenu 2690 Kč s DPH v Českej republike a za 99,99 Eur s DPH na Slovensku.

Tlačová správa

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here