Cooler Master Mobius 120 OC

Taipei, Taiwan, marec. 2023 – Spoločnosť Cooler Master, výrobca výkonných počítačových komponentov a periférií, uvádza na trh Mobius 120 OC. Špičkový ventilátor je vybavený inovatívnymi funkciami a ponúka takmer nepočuteľný chod a tiež úplnú kontrolu nad prevádzkovými vlastnosťami.

Cooler Master Mobius 120 OC nadväzuje na oceňované vlastnosti, ktorými táto rada vyniká. Design ventilátorov využíva konštrukčné prepojenie lopatiek na lepšiu kompaktnosť a pevnosť. Zníženie hlučnosti, teda vibrácií, ďalej umocňuje vlastná patentovaná konštrukcia v podobe celogumových tlmičov v rohoch zaisťujúcich stabilitu i pri vysokých otáčkach 3200/min. Celkovú životnosť a odolnosť ventilátora proti opotrebeniu podporuje zosilnený kovový náboj a integrácia dvoch guličkových ložísk. Dôveru spoločnosti v kvalite prevedenia, výkonu a životnosti dokladá poskytovaná doživotní záruka.

Okrem toho implementovali vývojári tiež špeciálny ovládač rýchlosti, ktorý umožňuje užívateľom nastaviť rýchlosť otáčok podľa aktuálnej potreby bez nutnosti spoliehať na softwarové ovládanie v BIOSe.

Rada Mobius

Po uvedení modelov Mobius 120 a Mobius 120P ARGB v septembri 2022 výrobca počas veľtrhu CES 2023 v Las Vegas doplnil portfólio o Mobius 120P ARGB White a Mobius 140P ARGB.

Mobius 120 OC je novým prírastkom a aktuálnou vlajkovou loďou tejto série.
Cooler Master Mobius 120 OC bude dostupný v priebehu marca 2023 za odporúčanú cenu 31,99 eur.

ZDIEĽAŤ