slúchadlá Cooler Master

Eindhoven, Holandsko 8. 11. 2018 – Spoločnosť Cooler Master, líder v oblasti dizajnu a výroby počítačových komponentov a periférií, uvádza na trh dva headsety MH751 a MH752.

 

slúchadlá Cooler Master

Cooler Master MH751

Headset ponúka kvalitný, plný a dobre vyladený zvuk reprodukovaný cez pohodlné náušníky z koženky, v ktorých sa nachádzajú 40 mm neodymové meniče. Pohodlnosť podčiarkuje taktiež nízka hmotnosť a flexibilná konštrukcia. K dispozícii je odnímateľný mikrofón. Konektivitu zaisťuje 3,5 mm jack konektor, resp. krátka rozdvojka oddeľujúca reprodukciu a mikrofón.

Cooler Master MH752

Pokročilejší model MH752 disponuje prémiovou kvalitou zvuku dostupnou cez externú zvukovú USB kartu (USB DAC) s virtuálnym priestorovým 7.1 kanálovým zvukom, umožňujúcim užívateľovi presnú detekciu napríklad krokov protivníka v priebehu hrania. Detailnejšie nastavenie slúchadiel je dostupné cez intuitívne softvérové riešenie Cooler Master.

slúchadlá Cooler Master

Dizajn a komfort je totožný s verziou MH751. Obidva headsety ponúkajú odnímateľné káble s chytrým riešením uzamknutia konektora. Otočná konštrukcia  náušníkov, odnímateľný mikrofón a dodávaný obal uľahčujú prípadný transport.

Cooler Master MH751 a MH752 budú k dispozícii na trhu v priebehu novembra 2018 za odporúčanú koncovú cenu 2150, resp. 2750 Kč s DPH v Českej republike a 79,99, resp. 99,99 Eur s DPH na Slovensku.

Tlačévá správa