Creative Chat USB

SINGAPUR – 24 August 2021 – Spoločnosť Creative Technology dnes oznámila uvedenie Creative Chat USB, praktickej náhlavnej USB-C súpravy, ktorá je vhodná pre celodenný zvukový pôžitok a ešte vhodnejšia je pre konferenčné hovory. Najnovšia náhlavná súprava je vybavená mikrofónom so vstavaným potlačením hluku a funkciou stlmenia otočením mikrofónu v rámci SmartComms Kit funkcie automatického stlmenia a obojsmerného potlačenia hluku, vďaka ktorým sú online hovory pre používateľov hračkou. Od webinárových prezentácií až po konferenčné hovory, Creative Chat USB ponúka kvalitný zvuk a efektívne funkcie potláčania hluku, ktoré uprednostňujú zachytenie hlasu pred nechceným hlukom na pozadí, takže sa používatelia môžu skutočne sústrediť na to najdôležitejšie, na konverzáciu.

Creative Chat USB
Vďaka jednoduchému nastaveniu „plug and play“ môžu byť užívatelia kedykoľvek pripravení na akýkoľvek konferenčný hovor s Creative Chat USB

Slúchadlá Creative Chat USB, postavené z páru 40 mm neodymových meničov, boli zložito navrhnuté tak, aby poskytovali vynikajúci zvukový výkon, ktorý predčí jeho cenu, a ponúka oveľa väčší zvukový efekt. Či už ide o pracovné hovory alebo zábavu, používatelia nemôžu čakať nič iné, iba vysokokvalitné a krištáľovo čisté prehrávanie zvuku po celý deň.

Creative Chat USB sa tiež ľahko nastavuje a je kompatibilný s rôznymi obľúbenými konferenčnými aplikáciami, ako sú Zoom a Microsoft Teams. V spojení so šikovnými inteligentnými funkciami a zlepšenou kvalitou hovorov má Creative Chat USB všetky predpoklady dokonalého zvukového spoločníka pre akékoľvek online hovory.

Creative Chat USB

Ceny a dostupnosť

Creative Chat USB má atraktívnu cenu 49,99 EUR a je k dispozícii na Creative.com.

ZDIEĽAŤ