Creative Pebble V3

SINGAPUR – 30 September 2020 – Spoločnosť Creative Technology dnes oznámila vydanie Creative Pebble V3, najnovšieho prírastku do populárnej série stolných reproduktorov Pebble. Tieto USB-C reproduktory si zachovávajú rovnaký elegantný a minimalistický dizajn, ktorým ozdobia akýkoľvek stolný počítač. Vylepšenými  funkciami ako napríklad hlasnejší a čistejší zvuk a pripojením Bluetooth 5.0 tvoria ideálne riešenie pre prácu, učenie sa a hranie z domu.

Creative Pebble V3

Creative Pebble V3, perfektná sada stolových reproduktorov, ktoré sa zmestia  do akejkoľvek domácnosti alebo kancelárie.

Pebble V3 prichádza vo forme známeho reproduktorového systému 2.0, ktorý si zachováva rovnaký dizajn meniča s uhlom 45°, ktorý je špeciálne naklonený, aby používateľom poskytoval lepší zážitok z počúvania. Na mieru vyladené, 2,25” meniče s plným rozsahom poskytujú hlasnejší a bohatší zvuk ako jeho predchodca Pebble V2. Je tiež vybavený spracovaním zvuku Clear Dialog, ktorý poskytuje čistý dialóg bez obetovania akýchkoľvek okolitých efektov.

Creative Pebble V3

 

Okrem toho môžu používatelia zosilňovať zvuk pomocou vstavaného prepínača, ktorý môže maximalizovať akustickú silu Pebble V3 bez skreslenia. V prípade potreby to môže byť vážne nahlas – ak je zapojený do 10W USB-C portu, USB-C napájacieho adaptéra alebo 5V 2A USB-A napájacieho adaptéra, poskytuje zvuk, ktorý je o 50% hlasnejší než pôvodný Pebble. V skutočnosti, nový adaptér Creative 30W PD slúži ako perfektný doplnkový produkt na maximalizáciu plného potenciálu celej série Pebble. Má tiež 3,5 mm AUX-IN vstup, ktorý umožňuje univerzálnu kompatibilitu medzi analógovými zvukovými zariadeniami.

Creative Pebble V3

Vďaka vynikajúcej kvalite zvuku a viacerým možnostiam pripojenia, ktoré sú zabalené do esteticky príjemného balíčka za atraktívnu cenu, Creative Pebble V3 jednoducho vyniká medzi konkurenciou.

Creative Pebble V3

Ceny a dostupnosť

Cena Creative Pebble V3 je 37,99 EUR a je k dispozícii na Creative.com.

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here