HONOR 50 5G

HONOR odštartoval predpredaj prvého vlogovacieho telefónu HONOR 50, ktorý ponúkne 108MPx hlavný fotoaparát, 66W rýchlonabíjanie, nádherný dizajn inšpirovaný prírodou a nechýbajú mu ani Google služby. Do 14. novembra je navyše v rámci predpredaja k dispozícii za akčnú cenu. Zatiaľ čo verzia 6 GB RAM + 128 GB ROM štandardne vychádza na 499 EUR a verzia 8 GB RAM + 256 GB ROM na 599 EUR, v rámci predpredaja je HONOR 50 dostupný za skvelých 449 EUR, resp. 549 EUR. Na výber sú tri farebné prevedenia Frost Crystal, Emeral Green a Midnight Black.

HONOR 50 5G

Pokročilá kamera na natáčanie videí ako od profesionála

HONOR 50 reaguje na rýchlo rastúci trend natáčania krátkych videí a posúva zážitok z tvorby na úplne novú úroveň. Na prednej strane je vybavený 32MPx fotoaparátom s 90° uhlom, s ktorým je možné zachytiť záber vo veľmi vysokej kvalite aj keď je na pozadí viac ľudí, alebo rozsiahla scenéria. Na zadnej strane má štyri kamery s 108Mpx hlavným fotoaparátom, 8Mpx širokouhlou kamerou, 2MPx makro kamerou a 2Mpx hĺbkovou kamerou. Kombinácia rôznych šošoviek tak zaisťuje fotografie a videá vždy v ultra vysokej kvalite, a to aj v noci.

Súčasťou duálnych fotoaparátov je aj AI (umelá inteligencia) pre rýchle prepínanie medzi jednotlivými kamerami pomocou šiestich režimov Multi-video. Zároveň je s HONOR 50 možné využívať prednú a zadnú kameru súčasne a tvoriť tak prvotriedny obsah, ktorý by predtým zvládol iba profesionál. Okrem toho fotoaparát ponúka aj najrôznejšie vychytávky ako je beauty režim, širokouhlé fotenie, možnosť zhotovovať fotografie priamo z videa alebo príbehovej šablóny, ktoré zábery poriadne okorení. Tým to ale nekončí, pri natáčaní videa je možné využiť tiež bezdrôtové Bluetooth slúchadlá, ktoré sa dajú použiť ako externé mikrofóny pre dosiahnutie ešte lepšieho príjmu zvuku.

Dizajn duálneho prstenca radí HONOR 50 medzi nadčasovú klasiku

HONOR 50 stelesňuje prvotriedny a jedinečný dizajn, ktorý odráža najnovšie trendy. Na prednej strane má ultratenký rámček a 2,5D lesklé sklenené hrany na hornej aj spodnej strane displeja. Hladký povrch je tak príjemný ako vizuálne, tak pri držaní v ruke.

Keď je HONOR 50 naklonený proti svetlu, vytvára v rôznych lomoch svetla nádherné odlesky ako trblietajúci sa diamant a stáva sa tak perfektným módnym doplnkom, ktorý sa hodí k akémukoľvek oblečeniu.

HONOR 50 5G

Dizajn duálneho prstencového fotoaparátu na zadnej strane sa skladá z dvoch sústredných kruhov a odkazuje na klasickú zrkadlovku s dvoma objektívmi. Zadný fotoaparát tak pripomína dvojicu očí, ktoré používateľom pomáhajú lepšie vidieť svet okolo seba. Dizajn nového modelu HONOR 50 je inšpirovaný šperkárskou manufaktúrou luxusných šperkov, a preto hlavný fotoaparát dopĺňa pozdĺž okraja nadčasový kovový prstenec.

Ohromujúci displej pre pohlcujúci a príjemný zážitok zo sledovania

Nový HONOR 50 má 6.75” OLED displej so 75° zakrivením, ktorý podporuje Full HD rozlíšenie 2340 x 1080. Displej dokáže zobraziť neuveriteľných 1,07 miliárd farieb a pokrýva 100% farebného gamutu DCI-P3, teda garantuje ohromujúci obraz, ostré detaily a pohlcujúce farebný zážitok pri každom pohľade.

displej HONOR 50

HONOR 50 má až 120 Hz obnovovaciu frekvenciu obrazovky a vzorkovaciu frekvenciu dotyku 300 Hz, čo zaisťuje vysokú rýchlosť odozvy displeja a sledovanie videa alebo hranie hier je zakaždým výnimočným zážitkom. Navyše môžu používatelia upravovať obnovovaciu frekvenciu na základe akcií vykonávaných na obrazovke a šetriť tak spotrebu energie.

Rýchle nabíjanie a vylepšený procesor

Jednočlánková batéria s dvojitou slučkou umožňuje HONOR 50 celodenné nepretržité používanie batérie 4300 mAh, ktorá sa pýši 66W technológiou HONOR SuperCharge. Dokáže sa tak dobiť až na 70 % iba za 20 minút .

nabíjanie HONOR 50

HONOR 50 využíva prémiový čip Qualcomm SnapdragonTM 778G 5G av porovnaní s predchádzajúcou generáciou sa tak výkon CPU a GPU navýšil o 45% a výpočtový výkon AI dokonca o 123%. HONOR 50 podporuje grafickú kartu GPU Turbo X, ktorá garantuje vysoký výkon aj počas intenzívneho vyťaženia ako je napr. hranie náročnej hry.

QUALCOMM SNAPDRAGON 778G 5G

Magic UI 4.2 vytvára všestranné užívateľské prostredie

HONOR 50 je vybavený vylepšeným užívateľským rozhraním Magic UI 4.2, ktoré podporuje rýchle prepínanie medzi obrazovkami, alebo pomáha so zdieľaním obrazu medzi ďalšími zariadeniami. Výrazne tak zvyšuje komfort pri práci v kancelárii, na homeoffice, pri štúdiu alebo na zdieľanie obsahu s priateľmi.

HONOR 50 prináša personalizované, zábavné a interaktívne prostredie, ktoré ponúka množstvo prispôsobiteľných aplikácií a vizuálnych prvkov zobrazovaných na ploche.

Farba, ceny a dostupnosť

HONOR 50 ide za hranice bežných farieb a ponúka nadčasové farebné prevedenia, ktoré nepodľahnú ani neustále meniacemu sa trendu módy. Na výber sú tri prevedenia vrátane Frost Crystal, ktorý je inšpirovaný snehovými kryštálmi a vytvára vybrúsený povrh ako pravý diamant. Ďalej štýlové prevedenie Emerald Green a elegantný Midnight Black.

HONOR 50 5G

Nádherný mobilný telefón HONOR 50 s prémiovou výbavou fotoaparátov je v rámci predpredaja v predaji za akčné ceny. Zatiaľ čo štandardná cena verzie 6 GB RAM + 128 GB ROM vychádza na 499 EUR Sk a verzia 8 GB RAM + 256 GB ROM na 599 EUR, v rámci predpredaja je HONOR 50 dostupný iba za 449 EUR, resp. 549 EUR. Zákazníci tak teraz môžu výrazne ušetriť a využiť zvýhodnený predpredaj až do 14. novembra 2021.

ZDIEĽAŤ