Lauben Hot Air Fryer 4000BC

Vďaka moderným technológiám nie je zdravé vyprážanie žiaden protiklad. Užijete si tak svoje obľúbené vyprážané jedlo bez výčitiek svedomia. Pomocníkom, ktorý si s touto úlohou hravo poradí, je teplovzdušná fritéza Lauben Hot Air Fryer 4000BC.

Digitálna multifunkčná teplovzdušná fritéza s 8 funkciami šitými na mieru konkrétnym surovinám bez problémov zvládne nahradiť hneď niekoľko domácich spotrebičov. Čo je však hlavné, svoje obľúbené vyprážané pokrmy si doprajete bez tuku, krásne chrumkavé a bez zápachu, ktorý vzniká bežným vyprážaním. 360° cirkulácia horúceho vzduchu ohrieva jedlo zo všetkých strán rovnomerne bez nutnosti použitia tuku a pachový filter si poradí s nepríjemnou arómou, ktorá by inak zaplavila byt. V Lauben Hot Air Fryer 4000BC pripravíte ľahko jedlo pre celú rodinu, vo vnútri sa totiž ukrýva objem 4 l.

Lauben Hot Air Fryer 4000BC

Digitálny displej fritézy umožňuje jednoducho nastaviť teplotu a čas prípravy (režim Manuálneho nastavenia) alebo zvoliť niektorý zo 6 prednastavených programov – Hranolky, Pečenie – mäso, Sladké pečenie, Zelenina, Univerzálne teplovzdušné pečenie (DIY), Kuracie mäso. Vybrať si môžete aj funkciu Predhriatie. Na uľahčenie kontroly jedla počas prípravy slúži priehľadné okienko, nie je tak nutné prerušovať cyklus. Lauben Hot Air Fryer 4000BC vyniká funkčnosťou, designom a úplne tichou prevádzkou. Pokrmy pripravíte nielen zdravšie (až o 80 % menej tuku), ale aj o polovicu rýchlejšie a s úsporou energie až 70 % oproti klasickej príprave. Každé jedlo si pritom zachová svoju štruktúru, vôňu, chuť aj chrumkavosť. Vďaka technológii Cool Touch sa nemusíte obávať ani popálenia, keďže povrch fritézy sa nezahrieva. Príjemným bonusom je možnosť umývania komponentov v umývačke. Multifunkčná teplovzdušná fritéza sa stane skvelým parťákom v kuchyni nielen vám, ale iste poteší aj ako darček pre každého, kto chce jesť zdravo a chutne.

Teplovzdušnú fritézu Lauben Hot Air Fryer 4000BC zakúpite na www.lauben.com za 99 Eur.

ZDIEĽAŤ