LAMAX E-Scooter S7500 Plus

Jazdi po meste aj na výlety ekologicky a efektívne s elektrokolobežkou LAMAX E-Scooter S7500 Plus. Rýchlosťou až 25 km/h predbehneš každú kolónu, nezabrzdí ťa ani čakanie na MHD a ak ju predsa len využiješ, kolobežku za sekundu zložíš a vezmeš so sebou.

LAMAX E-Scooter S7500 Plus

Či už dávaš prednosť eko jazde, alebo skôr športovému štýlu, LAMAX E-Scooter S7500 Plus ti vždy vyhovie. Stačí zvoliť jeden z dvoch režimov a vyraziť. Ani kopce ťa nezastavia, motor so silou 350W si s nimi hravo poradí, naopak pri jazde z kopca, dobiješ šťavu brzdením, a to vďaka rekuperácii a veľkokapacitnej 7 500 mAh batérii. Dojazd na jedno dobitie je až 25 km a na prehľadnom displeji vidíš, ako rýchlo ideš a ako je na tom stav batérie.

Mesto je tak trochu džungľa plná nečakaných nástrah. E-Scooter S7500 Plus má však kompletnú bezpečnostnú výbavu. Kvalitná brzda s vysokou účinnosťou je základ, táto kolobežka sa naviac pýši špičkovou kotúčovkou, ktorá brzdí ihneď po stlačení. Pri brzdení sa varovne rozbliká zadné LED svetlo, predné LED ti parádne osvieti cestu. Nechýbajú ani reflexné pásky po stranách kolies a samozrejmosťou je aj ochrana proti nechcenému rozjazdu.

LAMAX E-Scooter S7500 Plus

Okrem kvalitnej jazdy zaistenej okrem iného aj ľahko udržateľnou pogumovanou doskou s protišmykovou úpravou, ktorá tlmí vibrácie, oceníš aj tempomat, nízku hmotnosť len 13 kg a mobilnú aplikáciu, cez ktorú si svoju kolobežku napríklad aj zamkneš.

LAMAX E-Scooter S7500 Plus je dostupná na www.lamaxshop.sk od 399 EUR.

ZDIEĽAŤ