projektor EPSON
Nové projektory Epson EB-L570U, EB-L770U a EB-L775U budú prvýkrát predstavené na ISE

Spoločnosť Epson prichádza s tromi novými, cenovo dostupnými projektormi s rozlíšením 4KE. Projektory prinášajú vysoko kvalitnú a rozmernú projekčnú plochu na firemné, výučbové alebo osobné účely. Poskytujú obraz do 500″ s jasom 5200 až 7000 lúmenov mimoriadne funkcie projekcie z viacerých zdrojov alebo rozšírené možnosti pripojenia uľahčujúce nastavenie.

V porovnaní s plochými displejmi netrpia bežnými problémami, ako sú obmedzené pozorovacie uhly, slepé miesta, odtlačky prstov alebo oslňujúca obrazovka, čím zaručujú pohodlnejšiu projekciu pre viacerých divákov.

projektor EPSON

Matěj Kopecký, Business Account Manager VI v spoločnosti Epson Europe CZ & SK, hovorí: „Tento nový rad projektorov prináša vysoko kvalitné, ale zároveň cenovo dostupné zobrazovacie zariadenia určené organizáciám, ktoré chcú premietať veľký škálovateľný obsah pri vysokej svietivosti. Okrem toho ponúkajú pôsobivú škálu projekčných funkcií, ktoré sú bežne dostupné pri drahších modeloch, vrátane rozdelenia projekčnej plochy, ktorá umožňuje na jednej obrazovke zobraziť dve časti obsahu, a technológiu plynulého Edge Blendingu, ktorá umožňuje projekciu jedného mimoriadne veľkého obrazu z niekoľkých spojených zariadení.“

Spoločnosť Epson je od roku 2001 lídrom na trhu s projektormi a tento nový rad prináša luxusné technologické riešenia za dostupnejšiu cenu. To znamená, že korporačné a vzdelávacie zariadenia, kde sa hybridne stretávajú pracovné a študijné prostredia, môžu využívať profesionálne AV vybavenie a výhody prepojenejšieho a kooperatívnejšieho spôsobu práce a výučby. Tento hybridný prístup uľahčuje funkcia MTR (Microsoft Teams Room), ktorá umožňuje automatické zapnutie pomocou detekcie signálu HDMI.

Ako má spoločnosť Epson vo zvyku,  modely vyhovujú náročným požiadavkám na udržateľnosť a spoločenskú zodpovednosť, takže ich prevádzka vyžaduje minimálnu spotrebu energie.

projektor EPSON

Ďalšie informácie o produkte:

  • Laserové zobrazovacie zariadenia s vysokým jasom, 4KE rozlíšením a širokým posunom objektívu
  • Obsah je možné zobraziť v rôznych pomeroch strán obrazu do 500″, vrátane 21:9
  • Rad ponúka svetelný výkon od 5200 do 7000 lúmenov
  • Rozšírené možnosti pripojenia a prémiové funkcie na prácu s obrazom, vrátane projekcie z viacerých zdrojov
  • BYOD s voliteľným bezdrôtovým alebo káblovým pripojením, HDBaseT a integrovaný prehrávač médií
  • Sledovanie obrazu bez obmedzenia typu pixelizácie, oslnenia alebo odtlačkov prstov
  • Technológia Edge Blending a voliteľná kamera ELPEC01 s jednoduchými funkciami stohovania a dlaždicovania
  • Minimálna údržba a 3-ročná záruka
ZDIEĽAŤ