EVOLVEO Ringo DB2

Kontrola oblasti v reálnom čase odkiaľkoľvek, obojsmerná komunikácia a vzdialený prístup cez mobilný telefón. S týmto novým produktom EVOLVEO budete vedieť, kto stojí pred vašimi dverami

(4.8.2022) – Inteligentný bezdrôtový zvonček EVOLVEO Ringo DB2 je neoddeliteľnou súčasťou modernej domácnosti s mnohými funkciami. Inštalácia je jednoduchá a vonkajšia kamerová jednotka bezdrôtovo komunikuje s vnútorným zvončekom pripojeným do elektrickej zásuvky. Inteligentný bezdrôtový videozvonček EVOLVEO Ringo DB2 sa pripája k domácej sieti Wi-Fi a ľahko sa spáruje so smartfónom pomocou mobilnej aplikácie určenej pre Android a iOS. Ovládanie je jednoduché a ľahké. Pomocou mobilného telefónu môžete ovládať videozvonček, monitorovať priestor pred vchodom a iniciovať obojsmernú komunikáciu doslova odkiaľkoľvek.

zvonček EVOLVEO Ringo DB2

Vďaka svojim inteligentným funkciám EVOLVEO Ringo DB2 rozširuje zabezpečenie domácnosti, vďaka infračervenému osvetleniu umožňuje monitorovanie priestoru aj v noci a to prostredníctvom mobilného telefónu, dokážete ním na diaľku zapnúť poplašnú sirénu alebo iniciovať rozhovor s neznámou osobou. Ďalšou výhodou kamery je široký pozorovací uhol 130° a detekcia pohybu. Zvonček tak plne nahrádza bezpečnostnú kameru. Odolnosť vonkajšej jednotky voči vode spĺňa normu IP65.

EVOLVEO Ringo DB2 má slot na microSD kartu (nie je súčasťou balenia), na ktorú sa priebežne ukladajú záznamy z kamery. Užívateľ má možnosť využiť aj ukladanie záznamov na vzdialené cloudové úložisko. Bezdrôtová vonkajšia kamerová jednotka je napájaná dvoma integrovanými alkalickými batériami 18650, ktoré na jedno nabitie vydržia až pol roka. Stav batérie možno skontrolovať priamo v aplikácii a v nej možno nastaviť aj upozornenie na pokles energie.

Mobilná aplikácia pre Android a iOS je k dispozícii v češtine aj slovenčine. EVOLVEO Ringo DB2 podporuje Alexu a Google Assistant, a je tak plne pripravený na integráciu do inteligentnej domácnosti.

zvonček EVOLVEO Ringo DB2

Špecifikácie

– Inteligentný videozvonček Wi-Fi s ovládaním pomocou mobilnej aplikácie Smart Life (Tuya)
– Vodotesná vonkajšia jednotka IP65
– Možnosť montáže na stenu
– Uhol pohľadu kamery 130°
– Detekcia osôb
– Nočné videnie
– Odpočúvanie a obojsmerná komunikácia
– Poplachová siréna
– Upozornenie prostredníctvom mobilného telefónu pri aktivácii alebo detekcii pohybu
– Ukladanie záznamov na kartu microSD (až do 128 GB) alebo do cloudového úložiska
– Mobilná aplikácia Smart Life pre Android a iOS v češtine a slovenčine
– 2 × integrovaná alkalická batéria 18650 s výdržou až 6 mesiacov na jedno nabitie
– Pripojenie cez Wi-Fi 2,4 GHz / 802.11 b/g/n / RF 443 MHz
– Zásuvkový zvonček má voliteľné melódie

Dostupnosť a cena

Inteligentný videozvonček EVOLVEO Ringo DB2 je k dispozícii v sieti internetových obchodov a u vybraných predajcov za 84 EUR vrátane DPH.

ZDIEĽAŤ