Fitbit Inspire 3
Zistite viac o novom inteligentnom náramku Fitbit Inspire 3, ktorý ponúkne zábavný dizajn, ľahké používanie a motiváciu k lepším výkonom.

august 2022 – Zdravie a kondícia je osobná záležitosť – ciele, odhodlanie a prístup sa v priebehu času môžu meniť. Pre niekoho môže byť obtiažne nájsť si čas pre seba (nie to svoju kondíciu), najmä, keď je každý deň úplne odlišný. Preto dnes spoločnosť Fitbit predstavuje inteligentný náramok Fitbit Inspire 3, ktorý pomôže viesť zdravší životný štýl, nájsť dostatok energie a získať čo najlepší pocit zo seba samého kedykoľvek a kdekoľvek.

Inspire 3 je nová generácia základného inteligentného náramku na sledovanie zdravia a kondície, ktorý pomôže nájsť užívateľom ich najlepšie ja, bez toho, aby museli minúť všetky úspory. Ide o dostupnú cestu ako sledovať aktivitu, srdcový tep, spánok, stres a omnoho viac. Navyše ponúka štíhlu a ľahkú konštrukciu s farebným displejom a dlhou výdržou na jedno nabitie, ktoré môže byť až 10 dní (môže sa líšiť podľa používania).

Fitbit Inspire 3

Motivujú k pohybu

Aktívny životný štýl neznamená, že človek musí byť športový nadšenec a plne sa orientovať v zdravých návykoch. Či už ide o cestu pešo do práce, skúšanie najnovších virálnych tancov alebo obed s priateľmi, Inspire 3 monitoruje všetok pohyb, automaticky zaznamená Minúty v aktívnej zóne, spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť, srdcový tep a kroky. Navyše diskrétne pripomenie potrebu hýbať sa v priebehu dňa, čo môže pomôcť celkovému metabolizmu. Pri cvičení užívatelia môžu sledovať srdcový tep a dozvedieť sa, či sa nachádzajú v zóne spaľovania tukov, kardio zóne alebo v intenzívnej zóne spaľovania.

Lepší spánok a menej stresu

Aktivita je len jedna časť celkového zdravia – spánok a starostlivosť o mentálne zdravie majú rovnako tak dopad na zdravie a duševný kľud. S náramkom Fitbit Inspire 3 je jednoduché sledovať všetky potrebné štatistiky na jednom mieste. Je možné tak ľahko získať prehľad o kvalite spánku vďaka funkciám Spánková fáza a Spánkové skóre. Je možné tiež využiť rôzne nastavenia, ako pripomenutie, kedy ísť do postele, funkciu inteligentného budenia alebo relácie riadeného dýchania priamo na zápästí. Všetky tieto funkcie môžu viesť k zlepšeniu kvality spánku.

Na dostatočné uvoľnenie pred spánkom je možné využiť meditačné cvičenie v aplikácii Fitbit v mobilnom telefóne. Stačí začať meditačnú reláciu a sledovať, či telo vykazuje fyzické známky stresu pomocou funkcie Skóre zvládania stresu. Je možné tiež zistiť, aký vplyv majú aktivita, spánok a stres na telo v ponuke Zdravotné metriky. Tu je možné sledovať variabilitu srdcového tepu, teplotu na povrchu kože, saturáciu kyslíkom (SpO2) a kľudovú tepovú frekvenciu. Všetky tieto metriky reagujú na rôzne vonkajšie vplyvy ako napríklad konzumáciu alkoholu, nadmorskú výšku, kofeín alebo chlad a dávajú užívateľovi možnosť podniknúť potrebné kroky, aby sa cítil čo najlepšie v každej situácii.

Fitbit Inspire 3

Inšpirácia pokrokom a potenciálom

Inspire 3 poskytne všetky potrebné prehľady o tele a poradí, ako dosiahnuť stanovené kondičné ciele. Aplikácia Fitbit poskytne prístup ku kondičným a wellness reláciám, vedeniu a výzvam. Pokroky je možné podporiť záznamom informácií o glykémii, hydratácii, menštruačnom cykle a stravovaniu. Užívatelia tak získajú kompletný prehľad o svojom zdraví, zostanú motivovaní a môžu využiť výzvy s priateľmi i rodinou.

S Fitbit Premium je možné získať prístup k funkcii Skóre dennej pripravenosti na posudzovanie pripravenosti na tréning. Na lepšie pochopenie a zlepšenie spánku slúži funkcia Spánkové skóre a Spánkový profil. Na pochopenie fyzických príznakov stresu funkcia Skóre zvládania stresu. V aplikácii Fitbit navyše sprístupní viac než 1 000 tréningov a meditačných cvičení.

Fitbit Inspire 3

Navrhnuté na dlhodobé používanie a komfort

Konštrukcia náramku Inspire 3 je štíhla a ľahká, vhodná na plávanie (vodotesnosť do 50 metrov), padne prirodzene na zápästie a poteší tiež dlhá výdrž na jedno nabitie pre komfortné nosenie 24/7.

Ešte viac farieb do života vnesie farebný displej, ktorý ľahko zobrazí namerané štatistiky. Na výber je rad zábavných motívov ciferníka, ktorý sa hodí ku každému štýlu a nechýba ani ciferník s funkciou Always-on (výdrž tak robí 3 a viac dní na jedno nabitie). Či už ide o beh alebo hodinovú prechádzku, je možné sledovať potrebné štatistiky i notifikácie z telefónu.

Fitbit Inspire 3

Inteligentný náramok Fitbit Inspire 3 bude dostupný za cenu 2 499 Kč, respektíve 99,95 EUR u vybraných partnerov od druhej polovice tohto septembra. Súčasťou balenia je 6-mesačné predplatné Fitbit Premium pre nových a vracajúcich sa zákazníkov.

ZDIEĽAŤ