strieľačka Shadowgun Legends od Madfinger Games
Praha 22. 3. 2018 – Dnešným dňom sa na NVIDIA SHIELD TV dostáva žáner MMOFPS, teda tzv. masovo hrané online strieľačky z prvého pohľadu, reprezentovaný hrou Shadowgun Legends od vývojárov z Madfinger Games.

Hra ponúka strhujúcu singleplayerovú kampaň a zároveň niekoľko multiplayerových módov, od kooperatívnych misií po radu kompetitívnych režimov v niekoľkých arénach. Free to play strieľačka prináša na veľkú obrazovku cez SHIELD nevídanú vizuálnu kvalitu a precízne spracované ovládanie. Inovatívny socializačný systém, unikátny systém slávy v hre a revolučný systém tvorby postavy a jej individuálne úpravy pomocou 50 jedinečných zručností  a stoviek zbraní a brnení sú len čerešničkou na torte vynikajúcej hrateľnosti a nekončiaceho dobrodružstva v tomto AAA titule.

„SHIELD TV umožňuje hru dostať na jej maximálnu výkonnostnú hranicu. Každý deň nám pomáha nachádzať  spôsoby k vylepšeniu hry, optimalizovať jej výkon a doručiť hráčom najlepší možný herný zážitok,“ hovorí  Vojtěch Jatel, hlavný programátor Madfinger Games.

Launch trailer – https://youtu.be/oYV8zVK5Ipk

Ďalšie podklady vrátane screenshotov z hry, videí a základného prehľadu hry sú k dispozícii TU.

Hra je dostupná na NVIDIA SHIELD TV v obchode Google Play

Staň sa Legendou!

O MADFINGER Games

MADFINGER Games je popredný svetový hráč a dominantná sila na trhu multimediálnych technológií. Štúdio bolo založené roku 2009 a jeho aplikácie sa rýchlo dostali na popredné priečky predajov a dosiahli prvé Porcie v týchto tabuľkách vo viac než 100 krajinách. Hry od MADFINGER Games boli stiahnuté viac než 190-miliónkrát. A to všetko vďaka typickému ohromujúcemu grafickému spracovaniu a vynikajúcemu hernému zážitku, ktorý štúdiu priniesol taktiež radu prestížnych ocenení.

Tlačová správa