Nintendo aplikácia pre tlačiareň instax mini Link

– motívy z hernej konzoly “Nintendo Switch” bude odteraz možné vytlačiť na “instax mini Link”
– tlačiť bude možné snímky obrazovky z populárnych Nintendo hier, ako sú: “Animal Crossing: New Horizons”, “Super Mario” alebo “New Pokémon Snap”

Spoločnosť FUJIFILM Corporation (President: Kenji Sukeno) oznamuje spoluprácu medzi populárnou hernou konzolou „Nintendo Switch“ a tlačiarňou „Instax mini Link“, ktorá slúži na priamu tlač Instax fotiek zo smartphonu. S pomocou špeciálnej mobilnej aplikácie *1 si teraz môžu používatelia vytlačiť tiež snímky obrazovky z konzoly Nintendo Switch.
Existujú najrôznejšie scény v hrách, z ktorých si hráči Nintendo Switch radi kupujú screenshoty, napr. Momenty v hre „Animal Crossing: New Horizons“, dôkaz o úspešne ukončenej úrovni v „Super Mario“, alebo stretnutie so vzácnymi postavami z hry „New Pokémon Snap „. * 2
Fanúšikovia herného sveta Nintendo si môžu tieto okamihy uložiť a potom prostredníctvom tlačiarne Instax cez mobilnú aplikáciu vytlačiť a vytvoriť si zo snímok zbierku alebo vyzdobiť si nimi izbu.

Mobilná aplikácia „Instax mini Link for Nintendo Switch“ umožňuje ľahko tlačiť screenshoty z hier (statické obrázky aj zábery z videa) na Nintendo Switch prostredníctvom tlačiarne Instax mini Link. Aplikácia prečíta QR kód obrázku zobrazený v konzole Nintendo Switch a pošle snímku zo smartfónu do tlačiarne. Táto aplikácia bude dostupná 30. apríla 2021, teda v rovnaký deň, keď vyjde očakávaná hra „New Pokémon Snap“ pre konzolu Nintendo Switch, ktorej cieľom je hľadať rôznych Pokémonov. Mobilná aplikácia teda ponúka nový spôsob ako zvečniť najlepšie zábery z hry s pomocou tlačiarne Instax mini Link.
Ako prostredie aplikácie si môžete zvoliť jeden z troch motívov obľúbených Nintendo hier – „Animal Crossing: New Horizons“, „Super Mario“ alebo „New Pokémon Snap“. Okrem toho je v aplikácii aj funkcia, „Frame Print“, ktorá umožňuje tlačiť snímky s fotorámčeky v rôznych dizajnoch, vrátane motívov Nintendo hier. Bezplatná aplikácia je kompatibilná s existujúcou radou tlačiarní Instax mini Link.

Vzory nových Nintendo fotorámikov

Nintendo aplikácia pre tlačiareň instax mini Link

Instax navyše predstavil pri príležitosti spolupráce s Nintendo Switch novú farebnú variantu svojej tlačiarne Instax mini Link s názvom „Ash White (Red & Blue)“. *3 Existujúci farebný variant Ash White je použitý ako základ, avšak horná časť tlačiarne je ozdobená červeným lemovaním a zapínacie tlačidlo zase modrým lemovaním. To sú farby typické pre konzolu Nintendo Switch.
Tlačiareň v novej farbe „Ash White (Red & Blue)“ bude v predaji samostatne alebo v špeciálnom balíčku so silikónovým puzdrom v dizajne populárnej postavičky Pikachu, čo tiež odkazuje na uvedenie novej hry „New Pokémon Snap“, ktorá vyjde 30. apríla. Špeciálny darčekový balíček bude dostupný v obmedzenom počte.

Nintendo aplikácia pre tlačiareň instax mini Link

* 1: Bezplatná aplikácia je kompatibilná s telefónmi s operačnými systémami Android a iOS. Bude k stiahnutiu v Obchode Google Play (Android) a App Store (iPhone). Android a Google Play sú registrované ochranné známky Google Inc. iPhone a App Store sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc.
* 2: © 2021 Pokémon. © 1995-2021 Nintendo / Creatures Inc./GAME FREAK inc. © 1999 Nintendo / HAL Laboratory, Inc.
Developed by BANDAI NAMCO Studios Inc.
* 3: Mobilná aplikácia „Instax mini Link for Nintendo Switch“ je kompatibilná nielen s novou farebnou verziou „Ash White (Red & Blue)“, ale aj s predchádzajúcimi farebnými variantmi „Ash White“, „Dusky Pink“ a „Dark Denim“ tlačiarne Instax mini Link.

(1) Špeciálna mobilná aplikácia „Instax mini Link for Nintendo Switch“
* Túto aplikáciu je možné stiahnuť bezplatne od 30. 4. 2021. Je plne kompatibilná aj s aktuálnou radou tlačiarní Instax mini Link.

tlačiareň instax mini Link

(2) Tlačiareň „Instax mini Link Ash White (Red & Blue)“ bude v predaji od 30. 4. 2021

tlačiareň instax mini Link

(3) Tlačareň “instax mini Link Ash White (Red&Blue)”
Špeciálne balenie so silikónovým púzdrom v designe Pikachu – predobjednávky od 30. 4. 2021

Nintendo aplikácia pre tlačiareň instax mini Link

Hlavné funkcie špeciálnej mobilnej aplikácie

(1) Funkcia Switch Direct Print
Táto funkcia umožňuje tlačiť screenshoty z hry (obrázkov alebo videí) na konzolu Nintendo Switch vďaka tlačiarni mini Link. Aplikácia v smartphone prečíta QR kód zobrazený na Nintendo Switch.

funkcie špeciálnej mobilnej aplikácie

(2) V mobilnej aplikácii vyberte z troch tém naviazaných na postavy z hier
Vzhľad obrazovky v mobilnej aplikácii si môžete prispôsobiť. Vyberať môžete z troch skinov populárnych hier – “Animal Crossing: New Horizons”, “Super Mario” a “New Pokémon Snap”.

funkcie špeciálnej mobilnej aplikácie

(3) Vytlačte si obrázky s rôznymi šablónami hrdinov Nintendo hier
„Frame Print“, čo je jedna z populárnych funkcií tlačiarne mini Link, ktorá umožňuje tlačiť fotky s rôznym pozadím, pridáva tri druhy rámčekov v dizajne Nintendo hier. Vďaka tomu si môžete vytlačiť fotku v dizajne vašej obľúbenej hry.

funkcie špeciálnej mobilnej aplikácie

Viac info na https://instax.com/

 

ZDIEĽAŤ