SanDisk microSD

SAN JOSE, Kalifornia/Bratislava, 23. mája 2023 – Spoločnosť Western Digital rozšírila svoje portfólio kariet SanDisk® microSDTM s licenciou Nintendo o kartu s doposiaľ najvyššou kapacitou, o 1TB* SanDisk microSD kartu pre systémy Nintendo Switch™. V spolupráci so spoločnosťou Nintendo® poskytuje táto superveľká ponuka najvyššiu kapacitu v rade oficiálne licencovaných kariet SanDisk microSD a prináša hráčom Nintendo Switch ešte viac priestoru pre ich obľúbené hry kdekoľvek na cestách.

Nová 1TB* karta nesie znak Hylian Crest inšpirovaný hrou The Legend of Zelda™ a bola testovaná a schválená na použitie so všetkými systémami Nintendo Switch. Vďaka novej kapacite, ktorá takmer zdvojnásobuje doposiaľ ponúkané úložisko v rade microSD kariet SanDisk s licenciu Nintendo, budú hráči môcť rozšíriť svoju digitálnu hernú knižnicu a uložiť svoje obľúbené tituly na jednom mieste. Hlavne fanúšikovia hry The Legend of Zelda si môžu byť istí, že budú mať k dispozícii potrebný priestor pre novú vzrušujúcu kapitolu série The Legend of Zelda™: Tears of the Kingdom.

„Séria The Legend of Zelda je už viac než 30 rokov obľúbenou sériou, ktorá si stále získava srdcia a myseľ hráčov po celom svete,“ hovorí Susan Park, viceprezidentka pre globálne strategické partnerstvo spoločnosti Western Digital. „Sme nadšení, že môžeme komunite fanúšikov priniesť túto najnovšiu kartu, a vďaka nášmu silnému partnerstvu so spoločnosťou Nintendo sme hrdí na to, že môžeme aj naďalej ponúkať produkty, ktoré hráčom pomôžu maximálne využiť ich zážitok z konzoly Nintendo Switch.“

Nintendo- SanDisk microSD

Karta SanDisk microSD s kapacitou 1 TB* pre Nintendo Switch sa predáva za doporučenú maloobchodnú cenu 179 EUR a je teraz k dispozícii k zakúpeniu u vybraných predajcov Western Digital, v e-shopoch a v internetovom obchode Western Digital.

Pre fanúšikov konzoly Nintendo Switch, ktorí hľadajú menší nárast úložného priestoru, sa do portfólia s licenciou Nintenda pridáva taktiež nová 64GB* karta SanDisk microSD s motívom Yoshiho. Je k zakúpeniu u vybraných predajcov Western Digital, v e-shopoch a v internetovom obchode Western Digital s doporučenou maloobchodnou cenou 14 EUR.

* 1 GB = 1 000 000 000 bajtov. 1TB=1 000 000 000 000 000 bajtov. Skutočné užívateľské úložisko menšie.

ZDIEĽAŤ