Herný headset Sennheiser GSP 670
Novinka nadchne oddeleným ovládaním hlasitosti na komunikáciu a herný zvuk, nekompromisným pohodlím i skvelou výdržou na jedno nabitie

Praha, 12. júna 2019 – Spoločnosť Sennheiser, výrobca slúchadiel, mikrofónov a audiotechniky, predstavila svoj prvý bezdrôtový herný headset Sennheiser GSP 670. Ten vďaka bezdrôtovému USB adaptéru na pripojenie PC či Playstation 4 ponúkne takmer nulové meškanie. Pre maximálnu všestrannosť disponuje headset i pripojením pomocou technológie Bluetooth. Hráči sa môžu tešiť na ohromujúci frekvenčný rozsah 10 – 23 000 Hz a výdrž až 20 hodín na jedno nabitie. Vyrovnaný prejav vhodný i na seriózny posluch hudby je u meničov Sennheiser vyrábaných v Nemecku samozrejmosťou.

Pohodlie zaisťuje konštrukcia s dvojosím kovovým kĺbom, inovatívnym mechanizmom na nastavenie prítlaku a ergonomické polstrovanie náušníkov. Potešia bohaté ovládacie prvky na tele slúchadiel. Na ľahké nastavenie hlasitosti výrobca na pravú mušľu umiestnil hneď dva kruhové voliče. Väčší slúži na herné audio a menší na komunikáciu. Nechýba programovateľné tlačidlo, ktoré nastaví ľubovoľný zvukový profil. Na aktiváciu mikrofónu s potlačením okolitých ruchov postačí jeho vyklopenie.

Možnosti headsetu navyše rozširuje aplikácia Sennheiser Gaming Suite, ktorá umožňuje špecifické nastavenie zvuku na rôzne hry i binaurálnu simuláciu priestorového zvuku s konfiguráciou 7.1.

Herný headset Sennheiser GSP 670

Príkladná konektivita a skvelá výdrž

Okrem bezdrôtového pripojenia s nízkou latenciou, ktoré sprostredkováva pribalený adaptér, ponúkajú slúchadlá i spojenie pomocou Bluetooth. Vďaka kodekom aptX LL a AAC užívatelia dosiahnu skvelý zvuk i s telefónmi a tabletmi. Obidva systémy môžu navyše pracovať zároveň a poskytnú istotu, že ani v tej najdivokejšej hernej mele užívateľovi neunikne dôležitý telefonát. Nechýba možnosť prepojenia pomocou USB, ktoré umožní prenos zvuku i rýchle dobitie akumulátora. Ten bude už po 7 minútach pripravený na 2 hodiny hrania a plné nabitie dosiahne behom jednej hodiny. Následne zaistí výdrž 16 hodín v prípade použitia s bezdrôtovým adaptérom a celých 20 hodín v prípade Bluetooth pripojenia. Automatické uspanie v prípade nečinnosti navyše zaistí, že hráč z batérie dostane skutočne maximum.

Maximálne pohodlie a bezproblémová komunikácia

Mikrofón headsetu Sennheiser GSP 670 ocenia hráči nielen pri multiplayer kampaniach, ale vďaka jeho štúdiovým kvalitám i pri online streamovaní. So schopnosťou potlačovania okolitého hluku zaistí perfektne zrozumiteľnú komunikáciu i na hlučných turnajoch, kde vyniknú tiež výhody uzavretých slúchadiel.

Sennheiser GSP 670 sa pýši i prepracovanou ergonómiou. Príkladné pohodlie zaisťujú kovové kĺby a nastavenie prítlaku integrované v hlavovom moste. Hráča už nikdy nebude trápiť neisté usadenie headsetu alebo naopak prílišný tlak na spánkoch. Náušníky so syntetickou kožou po obvode zaistia perfektnú izoláciu a ich vnútorná strana opatrená semišovým materiálom zamedzí poteniu.

Tlačová správa