Lenovo Legion Y530

Už na prvý pohľad notebook Legion Y530 vyžaruje luxus. Vidno že sa dizajnéri vyhrali a šli na koniec síl aby Vám ponúkli tento jedinečný pohľad.

Lenovo Legion Y530

Pri zapnutí vás prekvapí ledka vložená do mena tejto vlajkovej lodi na chrbte displeja.
Tento notebook disponuje tenkými rámčekmi a viac ako 2 miliónmi pixelov na takmer bezramčekovom 15’’ displeji s rozlíšením Full HD. Krásne disponuje kvalitou prevedenia

Lenovo Legion Y530

Či už klávesnice alebo kvalitne prepracovaním operačným systémom, ktorý prináša bezkonkurenčný výkon na cestách s podporou technológie Intel® Optane&trade.

Lenovo Legion Y530

Notebook je pripravený zvládať dlhé večere s vašou najobľúbenejšou hrou.

Jeho grafická karta NVIDIA® Game Ready Vám umožní hrať hry v tom najväčšom rozlíšení bez akých koľvek problémov. Ponorí vás do hry tak rýchlo že sa ani nenazdáte.

Vývojári nenechali nič na náhodu a mysleli aj na ergonómiu pri hraní hier, preto prispôsobili zdvih kláves aby ste nemali problém že vás bolia prsty pri dlhom hraní. Zvuk je na toľko spravovaný aby vás úplne pohltil, disponuje dvoma reproduktormi ktoré Vám poskytnú zážitok na ktorý sa budete tešiť vždy keď ho zapnete. Aby toto všetko tento počítač zvládol tak technici pridali dve chladiace jednotky ktoré Vám ticho a účinne chladia vás notebook.

Lenovo Legion Y530

Matúš Chovan

Poznámka redakcie techvia.sk

Všetky užívateľské recenzie sú publikované v pôvodnom znení bez akejkoľvek úpravy.

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here